به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در آئین روز اسناد ملی و میراث مکتوب که در محل ساختمان آرشیو ملی ایران و با شعار «اسناد ملی، حافظه ماندگار ملت» برگزار گردید، از از اهداگران دستگاهها و آرشیویست های برتر تقدیر شد.
اسامی تقدیرشوندگان به شرح زیر است:
اسامی اهداگران برتر:
1 |
حسین اجتهادی |
اهداگر برتر سال 1402 |
2 |
منصوره شوشتری |
اهداگر برتر سال 1402 |
3 |
فرانک پیروز فر |
اهداگر برتر سال 1402 |
اسامی دستگاه های برتر
1 |
سمیه بیگدلی |
کارشناس اسناد مرکز حراست وزارت نیرو |
2 |
محسن حیدری |
کارشناس اسناد سازمان فرهنگ و ارتباطات سازمانی |
3 |
اصغر شرفی |
رئیس اداره حفاظت اسناد، اطلاعات و مدارک وزارت میرات فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی |
4 |
محمد نصیرپور |
مشاور رئیس و مدیرکل دفتر مرکزی حراست و پدافند غیرعامل سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور |
5 |
دکتر شاهرخ رمضاننژاد |
مشاوروزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت جهاد کشاورزی |
6 |
دکترمحمدعلی الفتپور |
رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران |
7 |
اکرم بیگی |
کارشناس اسناد وزارت آموزش و پرورش |
8 |
سید سعید سعادت |
رئیس اداره اسناد و مدارک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی |
9 |
رضاعلی محمدی |
رئیس اداره ارزشیابی اسناد و مدارک شرکت ملی نفت ایران |
10 |
دکتر حسن نگینتاجی |
قائم مقام معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه |
11 |
لاله عسگرینیا |
کارشناس اسناد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی |
12 |
محمد صفری |
کارشناس اسناد شرکت بیمه ایران |
13 |
محسن حقیقت |
مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور |
14 |
علی سلطانی |
رئیس اداره امور انتظامی و نظارت بر هیئتهای حل اختلاف سازمان ثبت احوال کشور |
15 |
محمود رضائیان |
رئیس اداره بررسی اسناد و مدارک وزارت امور اقتصادی و دارائی |
اسامی آرشیویست های برتر مدیریت های استانی:
1 |
ابراهیم ریگی |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان سیستان و بلوچستان |
2 |
لیلا مرادی |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب کشور (شیراز) |
3 |
زهره کتوییزاده |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان بوشهر |
4 |
نفیسه دیدهبان |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب شرق کشور (کرمان) |
5 |
حسن اسلامی |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان مازندران |
6 |
رقیه شکری |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان |
7 |
رضا شعبانی |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور (همدان) |
8 |
مهشید السادات اصلاحی |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه مرکزی کشور (اصفهان) |
9 |
سحر تبریزی |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه شمال غرب کشور (تبریز) |
10 |
حسین جهانتیغ |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه شرق کشور (مشهد) |
11 |
لیلی حفار |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان یزد |
12 |
محمد جانمحمدی |
آرشیویست برتر مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان قزوین |
اسامی آرشیویست های برتر معاونت اسناد ملی:
1 |
بهار سادات رضویان |
آرشیویست برتر اداره کل فراهمآوری و ارزشیابی اسناد |
2 |
سهراب سیفی |
آرشیویست برتر اداره کل فراهمآوری و ارزشیابی اسناد |
3 |
احسن جعفری |
آرشیویست برتر اداره کل فراهمآوری و ارزشیابی اسناد |
4 |
صباح خسرویزاده |
آرشیویست برتر اداره کل تنظیم و توصیف اسناد |
5 |
صمد کاووسی |
آرشیویست برتر اداره کل تنظیم و توصیف اسناد |
6 |
طاهره خدارحمی |
آرشیویست برتر اداره کل تنظیم و توصیف اسناد |
7 |
نگار رئیسنیا |
آرشیویست برتر اداره کل مرمت و حفاظت |
8 |
فاطمه فرسی |
آرشیویست برتر اداره کل مرمت و حفاظت |
9 |
مهرداد افلاکی |
آرشیویست برتر اداره کل مرمت و حفاظت |
10 |
محمد بقایی |
آرشیویست برتر اداره کل خدمات آرشیوی |
11 |
زهرا جاویدی |
آرشیویست برتر اداره کل خدمات آرشیوی |
12 |
محمد رضا بسیطان |
آرشیویست برتر اداره کل خدمات آرشیوی |
اسامی همیاران برتر آرشیو معاونت پژوهش و آموزش:
1 |
سعید بهرامی |
همیار آرشیویست در امور اسکن اسناد |
2 |
ناصر قرهداغی |
همیار آرشیویست در امور اسکن اسناد |
3 |
محمد قادری گودرزی |
همیار آرشیویست در امور اسکن اسناد |
نظر شما