شناسهٔ خبر: 57335116 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

فن‌خال: دوباره بد بودیم ولی ناامید نیستم

لوئیس فن‌خال، سرمربی هلند، بعد از تساوی تیمش مقابل اکوادور گفت نارنجی‌پوشان در این بازی هم مثل بازی اول مقابل سنگال عملکرد خوبی نداشتند ولی او از تیمش ناامید نیست.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، هلند امشب در دومین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی قطر به مصاف اکوادور رفت ولی نتیجه‌ای بهتر از تساوی 1-1 به دست نیاورد. نارنجی‌پوشان در بازی اول خود در این رقابتها موفق شدند سنگال را 2-0 شکست دهند.

لوئیس فن‌خال، سرمربی هلند، در پایان بازی به خبرنگاران گفت نارنجی‌پوشان باید به مراتب بهتر از این بازی کنند ولی او با انتقادهای بیش از حد تند به تیمش موافق نیست و هلند آنقدر بد نبوده که از آینده‌اش در این جام جهانی ناامید شوند.

سرمربی هلند در پایان مسابقه امشب مقابل اکوادور در گفتگو با خبرنگاران گفت:

بد بودیم ولی من ناامید نیستم
زمان‌هایی که توپ را در اختیار داشتیم بد بازی کردیم. تیم ما با تمام وجود می‌خواست خوب باشد و گل بزند و پیروز بشود ولی همه چیز به خواستن نیست و باید بتوانیم این خواستن را در عمل نشان بدهیم. در تمام دوئل‌ها باختیم و توپ را بیش از حد از دست دادیم. با وجود همه این مشکل‌ها معتقدم بازیکنان‌مان باهوش بودند که توانستیم از این بازی یک تساوی به دست بیاوریم. با اینکه خیلی بد بودیم ولی با اینحال موقعیت‌های خیلی کمی در اختیار رقیب گذاشتیم.

هلند به ابتکار بیشتری نیاز دارد
ناتان آکه بازیکن آزاد ما بود و باید در نیمه اول خیلی بیشتر ابتکار عمل را به دست می‌گرفت. بین دو نیمه این نکته را به او گوشزد کردم و ناتان در نیمه دوم بهتر کار کرد. ولی وقتی تیم نتواند آنطور که باید کار کند نتیجه خوبی به دست نمی‌آید. برای همین می‌گویم از این تساوی راضی هستم.

امیدواری به ادامه راه هلند در جام جهانی قطر
دو بازی سخت را پشت سر گذاشتیم. ما در لیگ ملتهای اروپا نشان دادیم که می‌توانیم زیبا بازی کنیم. ولی دو حریفی که تا اینجا داشتیم سبک و سیاقی کاملا متفاوت با اروپایی‌ها داشتند. ما داریم سعی می‌کنیم در جام جهانی جا بیفتیم. من اصلا بدبین نیستم. ما هنوز نباخته‌ایم و صدرنشین گروه هستیم. من پشت بازیکنان می‌ایستم و از آنها حمایت می‌کنم.

نظر شما