شناسهٔ خبر: 56427599 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

معاونت گردشگری استان بوشهر:

جشنواره ماهیگیری زنان در بوشهر برگزار شد

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: جشنواره ماهیگیری زنان در روستای جزیره شمالی شهرستان گناوه برگزار شد.

صاحب‌خبر -

وحید جمالی صبح روز شنبه ۹ مهر اظهار کرد: در چهارمین روز از هفته گردشگری، جشنواره ماهیگیری زنان در روستای جزیره شمالی شهرستان گناوه برگزار شد.

وی اضافه کرد: این رویداد که در طول سال در جزیره شمالی برگزار می‌شود، امروز به شیوه سنتی و با حضور علاقه‌مندان به این روش صید، انجام شد.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر تصریح کرد: هدف ما از برگزاری چنین رویدادی معرفی ظرفیت‌های گردشگری روستایی بوده، چرا که معتقدیم این روش صید در نوع خود کم نظیر بوده و می‌تواند با معرفی و برجسته سازی به جذب گردشگر کمک کند.

جمالی اضافه کرد: تلاش می‌کنیم با معرفی این برنامه و استفاده از ظرفیت تورهای گردشگری در آینده این جشنواره با حضور بیشتر و پرشورتر علاقه‌مندان برگزار شود.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر بیان کرد: جزیره شمالی یکی از روستاهای پیش‌روی استان در حوزه صنایع‌دستی دریایی است که به نوعی خود ظرفیتی گردشگری بوده و بی تردید با قرار گرفتن چنین پتانسیل‌هایی در کنار هم، می‌تواند به رونق اشتغال و اقتصاد روستاها کمک کند.

در پایان مراسم به نفرات برتر جشنواره از طرف معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر، جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

نظر شما