شناسهٔ خبر: 55655245 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

تنها مخالف جدایی رونادو از یونایتد

رئیس مشترک منچستریونایتد، با وجود تمایل کریستیانو رونالدو برای ترک باشگاه و رضایت اریک تن هاخ، با این خواسته مخالف است.

صاحب‌خبر -

بحران در منچستریونایتد سر آینده رونالدو به اوج رسیده و به وضوح شرایط این باشگاه را تحت تاثیر قرار داده است. اریک تن هاخ ، سرمربی هلندی و جدید یونایتد، در روزهای اخیر تغییر عقیده داده و رضایت خود برای فروش رونالدو را به مدیران باشگاه ابلاغ کرده، اما جو گلیزر تاکنون در برابر هرگونه تلاش این ستاره پرتغالی برای جدایی از منچستریونایتد مقاومت کرده و هیچ راه حلی برای فسخ قرارداد پیش روی رونالدو نگذاشته است.

پس از ناکامی یونایتد در راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا، مدیران باشگاه کاهش 25 درصدی دستمزد را برای همه بازیکنان در نظر گرفتند این تصمیم باعث خشم رونالدو و تلاش او برای جدایی از این تیم شد. در ادامه این بازیکن کل تور پیش فصل یونایتد را به دلیل مشکلات خانوادگی از دست داد و اخبار حاکی از آن است که جورجینا رودریگز، نامزد رونالدو نیز از زندگی در انگلیس رضایت نداشته و تمایل دارد تا خانواده اش به اسپانیا برگردند.

تنها مخالف جدایی رونادو از یونایتد

به نظر می رسد در روزهای اخیر تلاشی هماهنگ برای تسریع در جدایی رونالدو در بحبوحه شروع فاجعه بار یونایتد در فصل جدید شکل گرفته است. فضاش تیم هنوز آنقدر مسموم است که دو روز قبل از شکست 4-0 در برنتفورد، درگیری در رختکن شروع شده و روز پنج شنبه شدت گرفته است. ژرژ مندس، مدیر برنامه رونالدو نیز در تابستان به دنبال راهی برای خروج موکل خود از اولدترافورد بوده، اما چلسی، بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید تمایلی به جذب این ستاره بزرگ نشان نداده اند.

رونالدو در فصل گذشته 24 گل در 38 بازی برای یونایتد به ثمر رساند، اما این درخشش نیز اثربخش نبود و او حالا تصور می کند بازگشت به یونایتد و ادامه بازی در این تیم برای بیهوده است. به هر حال جنگ داخلی در اولدترافورد شکل گرفته و به نظر اریک تن هاخ و برخی بازیکنان خواهان جدایی رونالدو هستند، اما جو گلیزر هنوز به این انتقال رضایت نداده است.

 

نظر شما