شناسهٔ خبر: 55651122 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

روزنامه‌ی اماراتی فاش کرد: بزرگترین نقطه ضعف قایدی چیست؟

مهدی قایدی ۱۰۸ اقدام برای دریبل کرد که ۵۵ درصد آن‌ها موفق بودند، ولی آمادگی بدنی این بازیکن ایرانی پایین بود و آمار به خوبی چنین چیزی را نشان می‌دهد به طوری که تنها ۳۴ درصد برخورد‌های بدنی او موفقیت آمیز بود که این کمترین میزان در بین ۳۸ بازیکن تیم بود.

صاحب‌خبر -

هواداران الاهلی از بازگشت مهدی قایدی به استقلال ابراز خوشحالی کردند.

به گزارش الاتحاد، مهدی قایدی به اذعان بسیاری فصل ناموفقی را با الاهلی امارات تجربه کرد. البته از نظر فنی آمار به خوبی نشان می‌دهد که او فصل کابوس‌واری نداشته است. با این حال، اعلام انتقال قرضی مهدی قایدی به استقلال باعث خوشحالی هواداران باشگاه اماراتی شد و پای خبر این انتقال، بیش از ۲۰ هزار نفر خوشحالی‌شان را ابراز کردند.

روزنامه اماراتی الاتحاد به آمار مهدی قایدی در الاهلی پرداخت و نوشت: قایدی در فصلی که گذشت در ۲۹ بازی ۱۸ بار در ترکیب اصلی به میدان رفت. او در مجموع ۱۸۷۸ دقیقه برای تیمش به میدان رفت و توانست ۵ گل به ثمر برساند تا بعد از اولسن و کارتبیا سومین گلزن تیمش باشد. این بازیکن ایرانی دو پاس گل هم داد. قایدی با خلق ۱۶ فرصت گلزنی بیشترین فرصت گلزنی را بین بازیکنان الاهلی داشت. او بالاترین دقت را در دادن پاس‌های عرضی داشت.

در ادامه گزارش الاتحاد آمده است: مهدی قایدی ۱۰۸ اقدام برای دریبل کرد که ۵۵ درصد آن‌ها موفق بودند، ولی آمادگی بدنی این بازیکن ایرانی پایین بود و آمار به خوبی چنین چیزی را نشان می‌دهد به طوری که تنها ۳۴ درصد برخورد‌های بدنی او موفقیت آمیز بود که این کمترین میزان در بین ۳۸ بازیکن تیم بود.

قایدی بعد از بازگشت به استقلال گفت که چیز‌های زیادی برای انجام دادن با پیراهن این تیم دارد. او تاکید کرد که می‌خواهد پیوسته برای تیمش به میدان برود تا بتواند تیم ملی ایران را در جام جهانی همراهی کند.

نظر شما