شناسهٔ خبر: 54981480 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

انتقاد رییس فدراسیون بخاطر بودجه‌ای که به ناشنوایان اختصاص پیدا نکرد

رییس فدراسیون ناشنوایان با انتقاد نسبت به عدم اختصاص بودجه به این فدراسیون از سوی مجلس، گفت: از کمیسیون فرهنگی مجلس انتظار بیشتری داشتیم.

صاحب‌خبر -

مهران تیشه گران در گفت و گو با ایسنا، درباره میزان کمک کمیسیون فرهنگی مجلس به فدراسیون ناشنوایان، اظهار کرد: هیچ بودجه ای از طرف مجلس به ناشنوایان تخصیص پیدا نکرده و در این زمینه انتظار بیشتری از کمیسیون فرهنگی داشتیم.

وی گفت: اگر قرار بود مجلس به فدراسیونها کمک کند باید این کمک شامل تمام فدراسیونها می شد، حتی می‌توانست این بودجه را در اختیار وزارت ورزش یا کمیته ملی المپیک قرار دهد تا خود برحسب عملکرد فدراسیونها این بودجه را در اختیار آنها قرار دهد، به هر صورت این کار مجلس درست نبود و به نظر می‌رسد فدراسیونهایی که بودجه دریافت کرده‌اند باید وزارت ورزش و جوانان اعتبارات کمتری را امسال برای آنها در نظر بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به اعزام تیم شطرنج برای اولین بار به مسابقات قهرمانی آسیا در اردن، افزود: شطرنج بازان برتر ناشنوا که در مسابقات انتخابی تیم ملی شناسایی شده اند، جهت اعزام به مسابقات آسیایی که شهریورماه در اردن برگزار می شود، به تیم ملی دعوت خواهند شد.

رییس فدراسیون ناشنوایان همچنین از اعزام تیم فوتسال به مسابقات جهانی در مالزی خبر داد و خاطرنشان کرد: مسابقات جهانی فوتسال ناشنوایان در رده سنی جوانان و بزرگسالان آذرماه در مالزی برگزار می شود که برای  شناسایی نفرات اعزامی و تشکیل تیم ملی فوتسال، شهریورماه مسابقات انتخابی تیم ملی در بابلسر برگزار خواهد شد.

تیشه‌گران در پایان همچنین از برگزاری مسابقات آسیایی تنیس روی میز ناشنوایان اسفندماه به میزبانی ایران خبر داد.

انتهای پیام

نظر شما