شناسهٔ خبر: 54171304 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

قائم‌مقام باشگاه گیتی‌پسند در گفت‌وگو با ایمنا:

از عنوان قهرمانی فوتسال دفاع می‌کنیم/می‌خواهیم چراغ والیبال را روشن نگه‌داریم

محمدحسین عراقی‌زاده گفت: گیتی‌پسند در فوتسال همیشه روی سکو بوده است و هرسال با هدف قهرمانی پا به رقابت‌ها می‌گذارد؛ برای روشن نگه‌داشتن چراغ والیبال استان نیز هدفمند و برنامه‌ریزی‌شده حضور پیدا کرده‌ایم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار ایمنا، باشگاه گیتی‌پسند خودش را برای یک سال جذاب ورزشی و حضور در سطح نخست فوتسال و والیبال کشور آماده می‌کند تا مانند همیشه به‌عنوان یک مدعی در کنار سایر رقیبان تلاش کند.

«محمدحسین عراقی‌زاده» قائم‌مقام باشگاه گیتی‌پسند در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درخصوص تیم فوتسال این باشگاه و شرایط‌شان برای فصل جدید اظهار کرد: طبق لیست محمد کشاورز برای فصل جدید با نفراتی که مدنظر ایشان بود تمدید کردیم و چند بازیکن جدید به خدمت گرفتیم. تا به این لحظه با ۱۲ بازیکن برای فصل جدید به توافق رسیدیم و تمرینات‌مان برای آماده‌سازی فصل جدید از امروز آغاز می‌شود. باید دید در روزهای آینده برای مهیا شدن گیتی‌پسند در فصل جدید لیگ‌برتر فوتسال چه اتفاقات دیگری رقم خواهد خورد.

از عنوان قهرمانی فوتسال دفاع می‌کنیم/می‌خواهیم چراغ والیبال را روشن نگه‌داریم

نقل‌وانتقالات باشگاه کماکان ادامه دارد

وی در رابطه با جدایی سنگ‌سفیدی از گیتیزن‌ها افزود: قرارداد «محمدرضا سنگ‌سفیدی» با تیم فوتسال گیتی‌پسند به اتمام رسید و ترجیح دو طرف بر این بود تا به همکاری پایان دهیم. مشکل خاصی وجود نداشت و فقط براساس پایان یافتن قرارداد وی با گیتی‌پسند، سنگ‌سفیدی از جمع ما جدا شد. وی مانند سایر بازیکنان در فصل گذشته برای رسیدن گیتی‌پسند به عنوان قهرمانی زحمات زیادی در تیم کشید؛ در نهایت از گیتی‌پسند جدا شد. البته نمی‌دانیم که قرار است پس از این، سال آینده در کدام تیم حضور داشته باشد.

قائم‌مقام گیتی‌پسند در پاسخ به این پرسش که آیا تیم فوتسال گیتی‌پسند باز هم بازیکنان جدیدی به‌خدمت خواهد گرفت یا خیر تصریح کرد: اکثر بازیکنان فصل گذشته را برای سال جدید حفظ کردیم و چند بازیکن جدید از تیم‌های مس سونگون، شهروند ساری و سن‌ایچ ساوه به خدمت گرفتیم. نقل‌وانتقالات باشگاه کماکان ادامه دارد و بر اساس نظرات محمد کشاورز اگر بازیکن جدیدی مدنظر وی باشد برای مذاکره با آن بازیکن اقدام خواهیم کرد؛ البته تا این لحظه محمد کشاورز هنوز بازیکن جدیدی برای اضافه‌شدن به گیتی‌پسند به ما اعلام نکرده است.

عراقی‌زاده درباره هدف گیتی‌پسند برای فصل آینده لیگ‌برتر فوتسال خاطرنشان کرد: گیتی‌پسند در سال‌های متوالی در سطح نخست فوتسال ایران بوده، کسب چهار قهرمانی و نایب‌قهرمانی‌های متعدد، نشان‌دهنده این است که گیتی‌پسند هر سال با هدف قهرمانی پا به لیگ‌برتر می‌گذارد. امسال نیز قطعاً کار سختی داریم اما تلاش می‌کنیم تا از عنوان قهرمانی‌مان در فصل گذشته دفاع کنیم.

با سعیدعقیلی برای هدایت تیم والیبال به توافق رسیدیم

وی در خصوص تیم والیبال گیتی‌پسند که فصل آینده در سوپرلیگ کشور حاضر خواهد بود گفت: پس از تجربه حضور نه‌چندان موفق گیتی‌پسند در والیبال در سال ۱۳۹۰؛ بعد از گذشت ۱۰ سال با مشورت و توصیه اهالی والیبال اصفهان در لیگ دسته‌اول والیبال کشور کار خود را آغاز کردیم؛ در نهایت به لطف خدا و تلاش تمامی اعضای تیم به قهرمانی لیگ دسته اول رسیدیم و مجوز حضور در لیگ‌برتر را کسب کردیم.

قائم‌مقام باشگاه گیتی‌پسند با اشاره به شرایط تیم والیبالشان برای فصل پیش‌رو اظهار کرد: با سعید عقیلی که به‌عنوان سرمربی همراه گیتی‌پسند قهرمان لیگ دسته‌اول شد برای فصل جدید هم به توافق رسیدیم و بر اساس لیست مدنظر وی در حال جذب نفرات جدید برای فصل آینده و حضور در سطح نخست لیگ والیبال کشور هستیم. سیاست‌مان بر این است تا جایی که امکان دارد بازیکنان جوان، پر انگیزه و بومی استان اصفهان را برای فصل جدید در اختیار داشته باشیم. در صورتی که در پست‌های مدنظر سرمربی تیم، بازیکنان اصفهانی مناسب وجود نداشتند از سایر استان‌ها برای تقویت تیم بازیکن جذب خواهیم کرد.

از عنوان قهرمانی فوتسال دفاع می‌کنیم/می‌خواهیم چراغ والیبال را روشن نگه‌داریم

در حال انجام اقدامات زیر بنایی هستیم

عراقی‌زاده در پاسخ به این پرسش که آیا تیم والیبال گیتی‌پسند با ستاره‌های بزرگ پا به سوپرلیگ می‌گذارد یا خیر عنوان کرد: سیاست اعضای هیئت‌مدیره جذب بازیکنان ملی‌پوش نیست و امیدوارم با حضوری موفق در فصل آینده سوپرلیگ کشور، چراغ والیبال اصفهان را در لیگ‌برتر روشن نگه‌داریم.

وی در پایان با اشاره به حضور برنامه‌ریزی‌شده و هدفمند گیتی‌پسند در رشته والیبال خاطرنشان کرد: در رشته فوتسال دوازده‌سال متوالی به‌طور مستمر فعالیت حرفه‌ای و در سطح اول داشتیم و اگر قرار بود در رشته والیبال به‌طور مقطعی حضور داشته باشیم سال گذشته با خریدن امتیاز یک تیم لیگ‌برتری مستقیماً در سوپرلیگ والیبال حاضر می‌شدیم؛ اما در حال انجام اقدامات زیر بنایی هستیم. امسال هم قرار نیست تیم والیبال گیتی‌پسند را کهکشانی و پر ستاره ببندیم و با سیاست‌های هیئت‌مدیره تیمی راهی مسابقات می‌کنیم که در سال‌های آینده حرفی برای گفتن در ایران داشته باشد.

نظر شما