شناسهٔ خبر: 45316168 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

محرم نویدکیا:

هیچ تیمی در آبادان مساوی هم نگرفته است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در بهترین زمان ممکن و اوایل بازی به گل رسیدیم، یک نیمه در کار دفاعی خیلی خوب عمل کردیم. بعد از گل‌ کمی عقب‌نشینی کردیم که طبیعی بود، فکر می‌کنم دفاع کردن یک نوع هنر است و در نیمه اول خیلی خوب آن را انجام دادیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار ایمنا، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی تیمش مقابل نفت آبادان، اظهار کرد: از مهندس عظیمیان بابت حمایت‌های ویژه از تیم تشکر می‌کنم، از او می‌خواهم تا جایی که می‌شود مانند سال‌های گذشته از سپاهان حمایت کند تا در راه خود جلو برویم. پیش از بازی هواداران خیلی خوب صنعت نفت را دیدم که خیلی محبت داشتند و تیم نفت و ما را تشویق کردند، از آنها تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: در بهترین زمان ممکن و اوایل بازی به گل رسیدیم، یک نیمه در کار دفاعی خیلی خوب عمل کردیم. بعد از گل کمی عقب‌نشینی کردیم که طبیعی بود، فکر می‌کنم دفاع کردن یک نوع هنر است و در نیمه اول خیلی خوب آن را انجام دادیم. در نیمه دوم فشار صنعت نفت خیلی بیشتر شد و به گل رسید.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه نفت آبادان در خانه بود، تصریح کرد: در آبادان که تاکنون هیچ تیمی یک مساوی هم نگرفته بازیکنانم اینقدر با تمام وجود تلاش می‌کنند و وظایف خود را به نحو احسن انجام می‌دهند، بعد بازی یک بر یک می‌شود و تیم دوباره موقعیت می‌سازد که اینها نکات مثبت سپاهان در آبادان بود. پس از تساوی به بازی برگشتیم و از صمیم قلب به بازیکنانم خسته نباشید و به هواداران سپاهان تبریک می‌گویم.

نویدکیا در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه سپاهان در این مسابقه وقت‌کشی کرد و محمدرضا خلعتبری هم یک سوم زمان بازی را گرفت؟ خاطر نشان کرد: صنعت نفت تیم شماست و آن را دوست دارید، شاید احساساتی هم صحبت کنید من مخالف این سبک بازی هستم و خلعتبری در نیمه اول، دو بار مصدوم شد. پزشکان یک بار به زمین رفتند و در نیمه دوم می‌خواستیم خلعتبری را تعویض کنیم، اما خودش گفت می‌تواند به بازی ادامه دهد. بعد از آغاز بازی در نیمه دوم، خلعتبری در دقیقه ۴۸ مسابقه دستش را بلند کرد و تعویض شد. یعنی مشکلی برای او ایجاد شده است.

وی افزود: یک بار شایان مصلح روی زمین افتاد که کتفش مشکل داشت، باید به اصفهان برویم تا ببینیم وضعیت او چگونه است. من این سبک بازی را دوست ندارم و مطمئن باشید اگر بازیکنانم روی زمین افتاده‌اند، حتماً آسیب دیده‌اند. وقت‌کشی نه در سبک فوتبال من است و نه این شیوه را دوست دارم. من مخالف اینگونه سبک‌ها هستم، فکر می‌کنم این سبک بازی متعلق به فوتبال جهان سومی و تیم‌هایی است که برنامه‌ای ندارند. اینکه خودتان را روی زمین بیندازید، با داور بحث کنید و نیمکت‌ها با هم بحث کنند این شیوه را دوست ندارم و امکان ندارد بازیکنانم چنین کاری انجام دهند. حتی زمانی که ورزش می‌کردم، دنبال چنین مسائلی نبودم. امکان ندارد بازیکنم خودش را روی زمین بیندازد و دکتر به زمین بیاید.

نظر شما