شناسهٔ خبر: 45293959 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | لینک خبر

به منظور حمایت از هنر و هنرمندان منطقه آزاد اروند،

خانه هنر «مان» در خرمشهر افتتاح شد

صاحب‌خبر -
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  منطقه آزاد اروند،  خانه هنر ((مان)) با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمشهر، مدیر میراث فرهنگی و صنایع دستی خرمشهر و هنرمندان؛ با سرمایه گذاری بخش خصوصی خانم" مهسا نخیلی" به منظور حمایت از هنر و هنرمند منطقه آزاد اروند در شهرستان خرمشهر، افتتاح شد. 
 
از اهداف تشکیل این خانه هنر که محل تجمعی برای اهل ادب و هنر خواهد بود، ایجاد ارتباط بین جامعه و هنرمندان است؛ که با برپایی نمایشگاه های متنوع، آثار هنرمندان به نمایش عموم در خواهد آمد که این خود گامی موثر در راستای ارتقاء اقتصاد هنر محسوب می شود.
 
امکان برگزاری کارگاه های آموزشی توسط هنرمندان رشته های مختلف، اجرای شب شعر، موسیقی و ... از دیگر برنامه های این خانه هنر می باشد که فرصت ارزشمندی جهت اشتغالزایی است.
 
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرمشهر با توجه به اهمیت بخش خصوصی در پذیرش مسئولیت‌های هنری، حمایت خود از این خانه هنر  اعلام و ابراز امیدواری کرد این مرکز فرهنگی بتواند نتیجه موثری برای فرهنگ و هنر منطقه در پی داشته باشد.
 
هنرمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر از برنامه های فرهنگی این مرکز به خرمشهر،بلوار ساحلی خیابان ابن سینا، جنب رستوران اسپرلوس، خانه هنر ((مان)) مراجعه کنند.

پایان پیام.

نظر شما