شناسهٔ خبر: 44274419 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

دیدار سرپرست جهاددانشگاهی گلستان با فرماندار علی آبادکتول

سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان گلستان به منظور گسترش همکاری در زمینه های مختلف، با فرماندار شهرستان علی آبادکتول دیدار و گفت وگو کردند.

صاحب‌خبر -


سید عزیز موسوی، سرپرست جهاددانشگاهی استان گلستان در این دیدار گفت: جهاد دانشگاهی استان در قسمت‌های مختلف آموزشی، اشتغال، فرهنگی و پژوهشی در حال فعالیت است.مرکز افکارسنجی ایسپا و خبرگزاری ایسنا در بخش فرهنگی، دو مرکز کوتاه‌مدت آموزشی در شهرهای گرگان و گنبدکاووس و پروژه دهکده گیاهان دارویی در گالیکش در بخش پژوهش از جمله بخش‌های فعال در جهاددانشگاهی گلستان هستند.

وی بیان کرد: از دو سال گذشته جهاددانشگاهی در زمینه کشاورزی در شهرستان علی آبادکتول در فعالیت دارد. جهاددانشگاهی متولی توسعه کشت سیاهدانه در استان است و در سالجاری در شهرستان علی آباد کتول ۷۰ هکتار تحت پوشش سیاهدانه قرار گرفته است.

موسوی خاطرنشان کرد: ظرفیت سنجی برای بکارگیری پتانسیل های جهاد دانشگاهی در شهرستان علی آبادکتول انجام شده و می توانیم برای گسترش همکاری ها در زمینه مختلف آموزشی، پژوهشی و... در این شهرستان حضور پیدا کنیم.

محسن سوخته سرایی، فرماندار علی آبادکتول نیز این دیدار گفت: شهرستان علی آباد کتول ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه های آموزشی، اشتغال، کشاورزی، گردشگری و صنایع دستی دارد. جهاددانشگاهی می تواند نقش به سزایی در بکارگیری این پتانسیل ها داشته باشد و آماده همکاری کامل هستیم.
 
وی خاطرنشان کرد: برای برگزاری دوره های آموزشی، فضاهای آماده داریم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

فرماندار علی آبادکتول خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شغل اغلب مردم این شهرستان کشاورزی است، جهاددانشگاهی می تواند برای توسعه در این زمینه نقش مهمی ایفا کند.

انتهای پیام

نظر شما