شناسهٔ خبر: 44188458 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تابناک | لینک خبر

وضعیت تعطیلی و فعالیت ادارات لرستان مشخص شد

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان نحوه فعالیت ادارات در استان را بر اساس وضعیت شهر‌ها به لحاظ شیوع کرونا عنوان کرد.

صاحب‌خبر -
به گزارش تابناک به نقل از فارس از خرم‌آباد، حمید کشکولی در مصاحبه تلفنی با خبر ۲۳ شبکه استانی افلاک نحوه حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی در هفته آینده را تشریح کرد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان گفت: بر اساس اعلام ستاد ملی مدیریت کرونا شهر‌های کشور از نظر شیوع بیماری کرونا در سه وضعیت قرمز، نارنجی و زرد دسته بندی می‌شوند.

وی اظهار داشت: با توجه به این تقسیم بندی شهر‌های خرم‌آباد، بروجرد و الشتر در وضعیت قرمز، الیگودرز، ازنا، دورود، پلدختر، کوهدشت، دلفان و رومشکان وضعیت نارنجی و شهرستان چگنی در وضعیت زرد قرار دارند.

معاون استاندار لرستان در خصوص نحوه حضور کارکنان در هفته آینده افزود: دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان و ضروری در شهر‌های دارای وضعیت زرد با تمام ظرفیت و سایر دستگاه‌های اجرایی با یک سوم کارکنان خود فعالیت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: بر اساس تصمیم اتخاذ شده، دستگاه‌های خدمات رسان و ضروری در شهر‌های نارنجی نیز با ۲ سوم کارکنان و سایر ادارات با ۵۰ درصد ظرفیت هفته آینده را فعالیت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در شهر‌های وضعیت قرمز تمامی دستگاه‌های اجرایی تعطیل خواهند بود و فقط دستگاه‌های خدمات رسان مانند حوزه خدمات شهری شهرداری و آتش نشانی و امثال آن‌ها ادامه فعالیت می‌کنند.

کشکولی همچنین افزود: بخش‌های آموزشی و اداری تمامی مراکز آموزشی، مدارس، دانشگاه‌های دولتی و خصوصی و حوزه‌های علمیه در هر سه وضعیت قرمز، نارنجی و زرد تعطیل است.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان یادآور شد: در شهر‌های قرمز اجرای این مصوبه تا اعلام بهبود شرایط که توسط وزارت بهداشت در دوشنبه هر هفته اطلاع رسانی می‌شود، ادامه خواهد داشت.

نظر شما