شناسهٔ خبر: 43642496 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

بیانیه دبیر کل مجمع خیرین سلامت درباره مبارزه با کرونا

حسینعلی شهریاری در بیانیه ای خطاب به مدیران عامل مجامع خیرین سلامت در سراسر کشور گفت: مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) خاطرنشان کردند که خیّرین و مردم باید وارد میدان شوند و به کمک بیایند چرا که این کار جزو بهترین کار‌ها و برترین وسایل نزدیک شدن به خدا است. کارشناسان وکیل‌آنلاین درباره تکلیف مالکیت در آپارتمانها از حیث مشاع بودن یا اختصاصی بودن ملک توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -
خبرگزاری میزان- بیانیه ای از سوی دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور و در پی تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ورود خیرین سلامت به میدان مبارزه با کرونا  صادر شد.

 متن بیانیه دکتر حسینعلی شهریاری خطاب به مدیران عامل مجامع خیرین سلامت در سراسر کشور بدین شرح زیر است: «ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های انجام یافته همانگونه که مستحضرید همزمان با شیوع موج سوم ویروس کرونا مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) در دیدار روز شنبه (۳ آبان ماه) با مسئولین ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا با اشاره به سخت‌تر شدن شرایط زندگی برخی افراد و مشاغل با اجرای اقدامات سختگیرانه و پیشگیرانه خاطرنشان کردند که در این زمینه دولت باید بسته‌های حمایتی را در نظر بگیرد، ضمن آنکه خیّرین و مردم نیز باید وارد میدان شوند و به کمک این افراد بیایند چرا که این کار جزو بهترین کار‌ها و برترین وسایل نزدیک شدن به خدا است.
 
بیشتر بخوانید:
راهکار‌هایی برای کاهش مراجعات بیمارستانی در دوران کرونا

در این راستا مقتضی است مدیران عامل محترم مجامع استانی خیرین سلامت در سراسر کشور با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی اقدامات زیر را معمول نمایند:

الف - اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از طریق رسانه‌های عمومی و فضای مجازی به عموم مردم و خیرین ارجمند نسبت به اهمیت موضوع با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی

ب- تعامل با خیرین ارجمند و فراهم آوردن امکان کمک خیرین به آسیب دیدگان اجتماعی از ویروس کرونا و نیازمند از طریق مجامع خیرین سلامت

ج- فعال نمودن شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت در جلب مشارکت‌های مردمی و کمک به خانواده‌های نیازمند

د - شناسایی خانواده‌های آسیب دیدگان اجتماعی از بیماری کرونا و نیازمند بسته‌های حمایتی بمنظور یاری رسانی

ه- پیگیری لازم جهت جلب مشارکت‌های مردمی و تشویق خیرین به کمک رسانی به نیازمندان مورد حمایت که در امر مبارزه با ویروس کرونا آسیب دیده اند.

مقتضی است گزارش اقدامات انجام یافته در این زمینه را به صورت هفتگی به معاون مشارکت‌های مردمی و روابط عمومی و رسانه ارسال نمایند.»

انتهای پیام/

نظر شما