شناسهٔ خبر: 43642075 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان تاکید کرد

کادرسازی ریشه‌ای‌ترین اقدام حوزه‌های علمیه در مقابله با تهاجم فرهنگی است

نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: حوزه های علمیه با کادرسازی برای نظام اسلامی مهم ترین و ریشه ای ترین اقدام را در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن انجام می‌دهند.

صاحب‌خبر -

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی در نشست اساتید و طلاب حوزه‌های سفیران، امام هادی(ع) و طلاب خواهر دلگان که در محل مصلای نماز جمعه این شهرستان برگزار شد، با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب به عنوان یک دیده‌بان که با حکمت موارد مربوط به جامعه را رصد می‌کنند و نسبت به شبیخون فرهنگی دشمن هشدار داده‌اند، اظهارکرد: یکی از دلایل اهمیت نقش حوزه‌های علمیه در حال حاضر این است که دشمن آرایش جنگی به خود گرفته و در این جنگ فرهنگی حوزه علمیه از مهمترین ارکان مقابله با دشمن محسوب می‌شود.

امام جمعه زاهدان افزود: حوزه های علمیه با کادرسازی برای نظام اسلامی مهم ترین و ریشه ای ترین اقدام را در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن انجام می‌دهند.

حجت الاسلام والمسلمین محامی ادامه داد: کادرسازی و انسان‌سازی حقیقت و ماهیت حوزه‌های علمیه بوده و انتصابش به امام زمان(عج) به شرف این کار می افزاید.

وی خطاب به طلاب و روحانیون حاضر در نشست بیان داشت: این که ما در هر جایگاهی از حوزه علمیه هستیم توجه داشته باشیم کجا و در دستگاه چه کسی کار می‌کنیم، پیام‌هایی را برای ما طلبه‌ها در بردارد که باید قدردان خداوند باشیم که عمرمان را در این راه قرار داد.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: حوزه علمیه دستگاه امام زمان(عج) است و بر این اساس باید خودمان را کنترل کنیم و حرمت این دستگاه و صاحب آن را حفظ کنیم.

وی تاکید کرد: کار کردن در حوزه علمیه کارگزاری برای امام زمان(ع) است و در این خصوص باید خیلی بیشتر مراقبت کنیم.

انتهای پیام

نظر شما