شناسهٔ خبر: 43585774 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: ایکنا | لینک خبر

در تهران

تصویربرداری «راز ناتمام» به زودی آغاز می‌شود

سریال «راز ناتمام» کارگردانی مشترک امین و علی امانی از اواسط آذر در تهران جلوی دوربین می‌رود.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی پروژه،  تصویربرداری سریال الف و فاخر «راز ناتمام» به کارگردانی مشترک امین امانی و علی امانی، از اواسط ماه آینده در تهران آغاز می‌شود. تصویربرداری در دو فاز زمان گذشته و حال انجام می‌شود و گروه ابتدا سکانس‌های مربوط به دهه ۵۰ را مقابل دوربین می‌برند.
پس از انتشار گریم شخصیت‌هایی مانند شهید بهشتی سازندگان این سریال از گریم کاراکتر شهید محمدعلی رجایی نیز رونمایی کردند. بنا به تصمیم عوامل، نام بازیگر این نقش در خبرهای آتی رسانه‌ای خواهد شد.
سایر کاراکترهای این سریال که مربوط به چهره‌های مطرح سیاسی دهه‌های پنجاه و شصت و زمان حال هستند، بزودی معرفی و از گریم آنان نیز رونمایی خواهد شد.
عوامل اصلي این پروژه که به سفارش معاونت امور استان‌ها و مرکز کرمان تولید می‌شود عبارت هستند از؛ تهيه‌كننده: امين اماني، کارگردانان: امین امانی، علی امانی، طراح و سرپرست نویسندگان: سیدجلال‌الدین دری، مشاور فيلمنامه: رحمان سيفي‌آزاد، مدير توليد: سعيد شرفي‌كيا، مدير برنامه‌ريزي: محمد شريفي، سرپرست گروه كارگردانی: حميدرضا الياسي، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: رامين غفوري، مدیر تدارکات: مهدی شهرباف، عکاس: محسن بیده، گرافیست: محمود آزاده و مشاور رسانه‌ای: امين اعتمادي‌مجد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

نظر شما