شناسهٔ خبر: 40283877 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

بزرگداشت متفاوت سالروز آزادسازی خرمشهر در اصفهان

همزمان با فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر، مراسم بزرگداشت این روز در گلستان شهدای اصفهان برگزار و در ادامه از تندیس شهید محمود شهبازی رونمایی شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، همزمان با فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر، مراسم بزرگداشت این روز در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد و بسیجیان ناحیه امام رضا(ع) در مسیر این ناحیه تا گلستان شهدای شهر، آیین رژه موتوری برپا کردند.

در این مراسم، پس از روایتگری یکی از رزمندگان دفاع مقدس، قبور شهدای علمیات بیت‌المقدس گلباران شد و در ادامه موتورسواران بسیجی به منظور رونمایی از تندیس شهید محمود شهبازی به سمت میدان جمهوری اسلامی حرکت کردند.

در میدان جمهوری اسلامی با حضور خانواده شهدا و مسؤولان و همچنین بردار شهید شهبازی، تندیس این شهید رونمایی شد.شهید محمود شهبازی همزمان با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه رفت و به عنوان قائم مقام لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) در عملیات فتح المبین شرکت کرد، وی پس از مدتی به همراه افرادش راهی محور اهواز-خرمشهر شد و در عملیات بیت المقدس حضوری فعال یافت؛ شهید شهبازی دوم خرداد ماه ۱۳۶۱، در آستانة فتح خرمشهر، در اثر اصابت ترکش خمپاره، به شهادت رسید.

برچسب‌ها:

نظر شما