شناسهٔ خبر: 38278657 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

اختصاصی باشگاه خبرنگاران جوان؛

آخرین اخبار از جزئیات و زمان پخش «پایتخت ۶»/ تصویربرداری «نون. خ» تا ماه رمضان ادامه دارد

غلامرضا الماسی درباره آخرین وضعیت تولید سریال‌های مناسبتی شبکه یک توضیح داد.

صاحب‌خبر -

غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، درباره آخرین وضعیت تصویربرداری فصل ششم سریال «پایتخت» به خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: لوکیشن کار همچنان «شیرگاه» مازندران است و پروژه هم طبق زمان بندی مد نظر ما پیش می‌رود و آماده سازی سریال تا نوروز ۹۹ به اتمام می‌رسد.

وی افزود:، چون روز اول فروردین ۹۹ مصادف با سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) است، سریال نوروزی «پایتخت» از شب دوم نوروز و به مدت ۱۵ شب پخش می‌شود. هم اکنون تمامی بازیگران درگیر این سریال هستند و بازی هیچ یک به پایان نرسیده است.

الماسی در خصوص تغییرات فیلمنامه در این فصل «پایتخت» اظهار کرد: طبیعتاً هر سریال مجموعه داستان‌هایی دارد که اگر درست اجرا شوند، مخاطب با اثر همراه می‌شود. تنها کاراکتری که فعلاً در این پروژه حذف شده «بابا پنجعلی» است که باز حضور معنوی او در قصه سریال حس می‌شود و فقط حضور فیزیکی ندارد.

وی پیرامون نبود مرحوم خشایار الوند و احتمال آسیب به بدنه کلی فیلمنامه بیان کرد: کار تیمی انجام می‌شود؛ هروقت مشکلی برای یک تیم به وجود آید باید تلاش شود تا آن نقص ترمیم شود. قطعاً نبود هرکدام از دوستان که باعث بالارفتن کیفیت کار می‌شدند، احساس می‌شود، اما گروه «پایتخت» همدل و همزبان پیش می‌روند تا این کاستی‌ها را پر کنند.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک درباره روند تولید فصل دوم سریال رمضانی «نون. خ» هم گفت: بیش از ۶۰ درصد تصویربرداری این مجموعه به پایان رسیده؛ اما با توجه به شرایط جوّی احتمال دارد که فیلمبرداری تا اوایل ماه رمضان هم ادامه پیدا کند.

وی یادآور شد: «نون. خ» ۲۵ قسمتی است و بازیگران زیادی هم دارد. سرما و برودت هوا هم از سرعت فعالیت عوامل کاسته و ریتم کار را کند کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما