شناسهٔ خبر: 38263674 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

دانلود قسمت بیست و ششم 26 (پایانی) سریال مانکن

قسمت بیست و ششم و پایانی سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی دوشنبه ۲۱ بهمن منتشر می‌شود.

صاحب‌خبر -
قسمت بیست و ششم و پایانی از سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده، نویسندگی بابک کایدان و تهیه کنندگی ایرج محمدی، دوشنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود.
 
برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت پایانی سریال مانکن اینجا کلیک کنید
 
در قسمت قبل دیدیم که اخگر خانواده‌ی کاوه را در خانه حبس کرد و کاوه، همتا، بهرام، ژیلا و پسرش را به ساختمانی متروکه، خارج از شهر، برد. اخگر خود را شکست خورده می‌داند از این رو فقط قصد انتقام از کاوه را دارد و برای فرارش از ایران برنامه ریزی کرده است. او اکثر محافظانش را مرخص می‌کند و خود و چند محافظ باقی مانده برای از بین بردن کاوه، همتا و... می‌مانند.

اما کاوه از نبود محافظان استفاده کرد و با یک حرکت به کمک بهرام، اخگر و مباشرش را خلع سلاح کرد. هم زمان با این کار کاوه، پدرش نیز محافظ خانه را خلع سلاح کرد و سپس پلیس نیز وارد بازی می‌شود تا محل نگهداری گروگان‌ها را پیدا کنند.

مانکن در قسمت قبل به یک تفنگ بازی بزرگ رسید. عاشق پیشه‌های آرام و قربانی ظلم چند قسمت حالا اسلحه به دست می‌گیرند و با محافظان قلچماق اخگر جنگیدند..

در آستانه‌ی آخرین قسمت مانکن بیش از هر وقت دیگری به نظر می‌رسد کسی در این داستان جانش را از دست می‌دهد. کاوه، بهرام و ژیلا هر کدام چندین بار از مرگ رسته اند و حالا و این درگیری حساس‌تر از همیشه است.

چیزی تا پایان این سریال نمانده است و مخاطبان مانکن هم مثل هر سریال دیگری امیدوارند قسمت آخر نیز باب میلشان و آبرومند تمام شود.

اما واقعیت این است که این حد از بزن بزن و هفت تیر کشی خیلی با روندی که تاکنون طی شد سازگار نیست. سازندگان مانکن کاراکتر هایشان را در چالش‌ها و دردسر‌های پیچیده و جذابی می‌اندازند، اما سر آخر به راحت‌ترین شکل و با اعطای توانایی‌های فوق العاده به آن ها، از مهلکه خلاصشان می‌کنند.

این الگو در قسمت‌های قبلی، وقتی بهرام به چنگ اخگر افتاده بود و وقتی به شکلی می‌خواستند ماجرای کتی را سر و سامان بدهند نیز رخ داده بود. کتی به طور عجیبی از خیر پولش گذشت و بهرام هم که هیچ چیز جلودارش نیست، هر کس را بخواهد می‌زند و از سر راه بر می‌دارد.

این مقدار از بی دست و پا بودن آدم‌هایی که نبرد تن به تن و زد و خورد و محافظت از یک نفر حرفه‌ی اصلی شان است و از طرف دیگر تسلط و مهارت آدم‌های معمولی برای ضربه زدن به آن‌ها غیر قابل باور است.

نظر شما