شناسهٔ خبر: 36330611 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

دنیزلی تا پایان فصل سرمربی تراکتور می‌ماند

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تا پایان فصل در این تیم می‌ماند.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور در خصوص آینده سرمربی این تیم اظهار داشت: دنیزلی مربی باتجربه، با کلاس و محبوب در سطح ایران هستند و تصور ما این است که حضور او ارزش افزوده‌ای برای کل لیگ خواهد بود. بنابراین به سادگی او را از دست نخواهیم داد. البته تراکتور در سه هفته گذشته نمایش در سطح انتظاری نداشت که البته عقیده دارم این مسائل دلایل دیگری هم دارد. مثلا موضوع داوری در بازی با استقلال چیز مهمی بود که چندان به آن توجه نشد. با این حال ما بنا را بر رقابت و بازگشت به شرایطی می‌گذاریم که قبل از این سه بازی، تراکتور از آن برخوردار بود و ان‌شاءلله قبل از نیم فصل به صدر جدول برمی‌گردیم.

وی ادامه داد: به هیچ وجه قصد تغییر سرمربی را نداریم و تصورمان این است باتوجه به علاقه هواداران تراکتور به دنیزلی و همچنین بازیکنان باغیرتی که داریم، تراکتور خیلی زود اوضاع را به شرایط عادی برمی‌گرداند. تیم ما در جایی قرار می‌گیرد که همه انتظارش را دارند. ضمن این که من باید گله‌ای هم از سازمان لیگ کنم که برنامه فشرده‌ای را برای تیم ما تدارک دیده بود. در حالی که پنج‌شنبه و جمعه، بازی‌های لیگ برگزار می‌شد و دیدار‌های لیگ هم برگزار نمی‌شد، دیدار ما و سپاهان را در روز سه‌شنبه برگزار کردند که واقعا این مسئله در آماده سازی ما تاثیرگذاشت. ما بعد از یک بازی خیلی سخت، به دیدار تیم صدرنشین لیگ رفتیم و به نظر من با استراحت و ریکاوری شرایط ما در این بازی متفاوت می‌شد.

مالک باشگاه تراکتور تاکید کرد: ضمن احترام به همه تیم‌های لیگ و مدعیان لیگ برتر اعتقاد دارم تیم تراکتور با حمایت هوادارانش، مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران است. اتفاقاتی مثل شکست خانگی مقابل استقلال، دیگر تکرار نمی‌شود. اگرچه در آن مسابقه هم همانطور که گفتم، ما می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

وی در ادامه با تشکر از حضور فوق‌العاده هواداران تراکتور و حمایت از این تیم، تصریح کرد: ما در هفته گذشته پرهوادارترین تیم دنیا بودیم و این یک افتخار بزرگ برای فوتبال دوستان تبریزی است. البته بار‌ها و بار‌ها و در همه اوقاتی که احتیاج به حمایتشان بوده، پشت تیم را خالی نکردند. حضور صد هزار نفری آنها را در بازی استقلال روی چشم می‌گذارم و از آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم همچنان در بازی‌های خانگی با اختلاف پرطرفدارترین تیم ایران بمانیم. چیزی که البته باید با برنامه‌ریزی بهتر و تشویق مردم به حضور در ورزشگاه‌ها به آن کمک کرد چرا که جو تبریز و بازی در ورزشگاه یادگار امام، برای همه تیم‌ها یک تجربه ویژه است.

انتهای پیام/

نظر شما