شناسهٔ خبر: 36330220 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

حاشیه دیدار ماشین‌سازی-ذوب‌آهن| حضور ۸ تراکتوری سابق در لیست ذوب‌آهن/ ۲ تعویض اجباری برای ماشین‌سازی در یک نیمه

دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و ذوب‌آهن در حالی برگزار می‌شود که ۸ تراکتوری سابق در لیست تیم ذوب‌آهن قرار دارند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم‌های ماشین‌سازی و ذوب‌آهن در حالی از ساعت 15 امروز (جمعه) در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفته‌اند که نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر تیم مهمان همراه بود.

این دیدار در حالی از ساعت 15 آغاز شده که پیش از این قرار بود بازی دو تیم از ساعت 15:30 آغاز شود. به همین دلیل با نزدیک شدن به پایان نیمه نخست، تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه افزایش یافته و به حدود 2 هزار تماشاگر رسید.

تماشاگران تیم میزبان در برخی صحنه‌ها نسبت به قضاوت داور این دیدار اعتراض داشتند. خطای بازیکنان تیم مهمان نیز موجب افزایش این اعتراضات شد.

تیم ماشین‌سازی در نیمه نخست این بازی 2 تعویض اجباری داشت تا دست رسول خطیبی برای تغییر تاکتیک و سیستم بازی بسته شود.

در حالی که علیرضا منصوریان از ابتدای بازی کنار خط قرار داشت، ساکت الهامی در نیمه نخست کنار زمین حضور پیدا کرده و هدایت بازیکنان ماشین‌سازی را عهده دار شد. در نیمه دوم نیز خطیبی برای هدایت شاگردانش کنار خط رفت.

از نکات قابل توجه این بازی، حضور 8 بازیکن سابق تراکتور در لیست 18 نفره ذوب‌آهن است.

اتابک زارعی که در دقیقه 20 بازی به دلیل مصدومیت جایگزین شاهین ثاقبی شده بود، در دقیقه 69 تعویض شده و جای خود را به سید محمد خرم‌الحسینی داد.

محمدرضا خلعتبری در حالی که روی نیمکت ذوب‌آهن قرار داشت، نسبت به قضاوت داور اعتراضات زیادی کرد که موجب دخالت نیمکت‌نشینان این تیم برای آرام کردن او شد.

تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه 610 نفر اعلام شد.

در حالی که ماشین‌سازی در نیمه نخست شکست خورده بود، در نیمه دوم بازی را با برتری دو بر یک به پایان رساند.

انتهای پیام/

نظر شما