شناسهٔ خبر: 36038118 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

صدرنشینی تیم فرشاد پیوس در لیگ 2

رقابت های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه های کشور در دو گروه 14 تیمی در جریان است. دراین ماراتن تیم های اول هر گروه به همراه برنده تیم های دوم به لیگ یک صعود خواهند کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، نکته جالب بازی های این فصل حضور فرشاد پیوس در راس کادر فنی تیم قدیمی چوکای تالش است. تیمی که حضور در سطح اول فوتبال کشور را هم تجربه کرده است و در استادیومی به میدان می رود که به قلعه عقاب ها شهرت دارد.

 

تیم چوکای تالش در 5 بازی ای که انجام داده 11 امتیاز کسب کرده و با 8 گل زده تا به اینجای کار بهترین خط حمله بازی ها را در اختیار دارد و با ادامه این روند به طور حتم می تواند یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ یک باشد. فرشاد پیوس پیش از این تیم دسته دومی سپیدرود رشت را هم به لیگ یک رهنمون کرده بود.

 

در گروه الف هم استقلال ملاثانی در صدر جدول قرار دارد. تیمی از دیار خوزستان. قعرنشینی تیم فیروز کریمی (اترک بجنورد) و مهدی پاشازاده (شهرداری ماهشهر) هم در نوع خود جالب توجه است. هر چند در ابتدای بازی ها هستیم و بی شک جدول بازی ها در هفته های آتی دستخوش تغییرات گسترده ای خواهد شد. بازگشت تیم شهید قندی یزد به فوتبال از نکات جالب توجه این فصل بازی های لیگ 2 است. هم چنین پاس با این تیم نشان داد کار سختی را برای صعود به لیگ یک پیش رو خواهد داشت. هدایت این تیم بر عهده احمد جمشیدیان بازیکن سابق تیم استقلال است.

 

 

 

 

نظر شما