شناسهٔ خبر: 35421189 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان:

۹ پروژه بازسازی پل‌های سیل‌زده در لرستان اجرا می‌شود

خرم‌آباد- مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ۹ پروژه بازسازی راه‌ها و پل‌های سیل‌زده لرستان اجرا می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، رضا خالقی عصر امروز چهارشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه های زیرساختی تخریب شده در سیل لرستان با اشاره به اینکه علی رغم اینکه راه و شهرسازی لرستان ماشین آلات راهسازی را در اختیار نداشت اما از ظرفیت پیمانکاران برای خدمات رسانی به سیل زدگان بهره گرفت، اظهار داشت: از پیمانکاران که در بازگشایی محورها کمک رسانی کردند تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه امروز دوره بازسازی در لرستان شروع می شود، تصریح کرد: ۱۰ درصد اعتبارات اختصاص یافته به حوزه جبران خسارت سیل لرستان متعلق به اداره کل راه و شهرسازی استان است که بخش عمده این اعتبارات و اقدامات اجرایی به حوزه راهداری مربوط است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به اینکه ۷ فقره موافقت نامه داریم که شامل ۹ پروژه است، گفت: یکی از این پروژه ها پل کاکارضا است که به علت خطای انسانی و سهل انگاری و البته سیلاب تخریب شد و با یک طراحی بسیار مناسب این پروژه را امروز آغاز می کنیم.

خالقی یادآور شد: پل بلیلوند، پل بابا حسین، زیرگذر کزنار، پل ابراهیم آباد و پلی در انتهای محور دوره- ویسیان از جمله پروژه های اداره کل راه و شهرسازی است که امروز عملیات اجرایی آن ها آغاز می شود.

نظر شما