شناسهٔ خبر: 32468184 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

هشدار لبنان درباره جاسوس‌های صهیونیستی در پوشش تور گردشگری

امنیت لبنان به دفاتر مسافرتی این کشور درباره جاسوس‌های رژیم صهیونیستی در پوشش تورهای گردشگری هشدار داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،‌ مدیریت امنیت کل لبنان به دفاتر مسافرتی و گردشگری هشدار داد، در دام اشخاص یا شرکت‌هایی که از طریق ایمیل، پیامک یا شبکه‌های مدعی انجام سفرهای گردشگری در مناطق مختلف لبنان می‌شوند، نیفتند.

بر اساس گزارش وبسایت لبنانی «النشره»، این هشدار پس از آن داده شده که مشخص شد دشمن صهیونیستی در تلاش است با جاسوس‌های خود تحت پوشش تورهای گردشگری به لبنان نفوذ کند تا آنها را برای هدف‌های امنیتی خود به کار گیرد.

هشدار امنیت لبنان شامل شرکت‌هایی است که در لبنان دفاتر رسمی یا نمایندگان موثق ندارند و تنها از طریق پیامک یا اینترنتی برای تورهای گردشگری در لبنان تبلیغ می‌کنند.

در همین راستا امنیت عمومی لبنان در ماه گذشته (فروردین) و در پی رصد برخی فعالیت‌های صهیونیستی در این کشور و اردوگاه‌های فلسطینی، به حماس هشدار داد.

یک منبع امنیتی عالیرتبه به وبگاه فلسطینی «قدس‌پرس» گفت، دستگاه‌های امنیتی لبنان، در تعدادی از شهرهای این کشور و نیز اردوگاه‌های فلسطینی در لبنان، فعالیت‌های امنیتی صهیونیستی قابل توجهی رصد کرده است که هدف آن رهبران، کادرها و سازمان‌های تابع و نزدیک به حماس هستند.

انتهای پیام/ص

نظر شما