شناسهٔ خبر: 31812802 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: آفتاب | لینک خبر

فرکی: اسیر قانون نانوشته فوتبال شدیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان که تیمش برابر استقلال خوزستان، پیروزی را با تساوی عوض کرد گفت: یک بار دیگر اسیر قانون نانوشته فوتبال شدیم.

صاحب‌خبر -
آفتاب‌‌نیوز :
 حسین فرکی پس از تساوی یک بر یک پیکان مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: بازی کاملاً به نفع ما بود که یک بار دیگر اسیر قانون نانوشته فوتبال شدیم. اگر تیمی از موقعیت‌هایش استفاده نکند و بازی را نبرد، متضرر می‌شود و انتظار هر اتفاقی وجود دارد. امروز سه امتیاز بازی خانگی را به خاطر از دست دادن فرصت‌های گلزنی از دست دادیم. بازی خوبی ارائه کردیم چرا که میزان دوندگی و مالکیت توپ ما بالاتر بود و از حیث موقعیت گل هم در وضعیت مناسبی بودیم.

وی ادامه داد: از برتری خودمان استفاده نکردیم و در دقایق پایانی گل تساوی را خوردیم. در ادامه ممکن بود بازی را واگذار کنیم. صنعت نفت در مقابل چهار، پنج موقعیت ما یک موقعیت داشت که از آن استفاده نکرد و بازی یک بر یک تمام شد. از نتیجه راضی نیستیم ولی بازیکنانم تلاش کردند و فقط اسیر قانون نانوشته فوتبال شدند. بیش از هر چیزی برای بازیکنانم ناراحت بودند.

سرمربی پیکان با بیان اینکه زمین چمن ورزشگاه شهدای شهر قدس مناسب نبود، افزود: نتوانستیم به خاطر آب گرفتگی پاس‌های خوبی بدهیم و از موقعیت‌ها بهره ببریم و بازی مساوی شد.

فرکی درباره اعتراض پیکان به اشتباهات داوری، گفت: هنوز تمرکز کافی درباره اندیشیدن به تصمیمات داور ندارم. اگر او اشتباهی هم داشته مربوط به هر دو تیم است. داوری را در این نتیجه مقصر نمی‌دانیم. خودمان باید به پیروزی می‌رسیدیم که صحبتی درباره داور داشته باشیم.

وی درباره ناکامی عیسی آل کثیر و محمد قاضی در گلزنی اظهار کرد: وقتی دو گلزن خوب در تیم دارید که چندین هفته گل نزده‌اند، به نظر می‌رسد هنوز به آمادگی نرسیدند و باید بیش از این تلاش کنند. این بخش به هنر این دو بازیکن برمی‌گردد که سابقه گلزنی در شرایط خیلی سخت‌تر از این را هم داشتند اما امروز در شرایط راحتی دو موقعیت خوب را گل نکردند. باید روی این موضوع تمرکز کنیم تا این فرصت‌های خطرناک به گل تبدیل شود چرا که بازی‌ها و نتایج در دور برگشت نزدیک است و اختلاف امتیاز میان تیم‌ها زیاد نیست.

منبع: ایسنا

نظر شما