شناسهٔ خبر: 31111499 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

چهل سالگی انقلاب؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی :

برگ زرین دیگری بر اوراق ایران سرافراز افزوده شد

تهران- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور پیامی به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، برگ زرین و زیبنده دیگری بر اوراق سراسر صلابت و اقتدار ام القرای جهان اسلام ایران سرافراز افزودند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی امروز- دوشنبه- در این پیام از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی حماسی یوم الله 22 بهمن سال 97 و جشن بزرگ مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تقدیر و تشکر کرد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این پیام اظهار داشت: به پاس تحقق پیش بینی حکیمانه مقتدای عظیم الشان و با احساس تکلیف دینی و انقلابی مردم متدین، سلحشور و همیشه حاضر در صحنه، برگزاری راهپیمایی به مراتب پرشورتر از سال های قبل با تجلی استثنایی ترین حماسه حضور و بهمن تماشایی تحقق یافت.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این پیام تصریح کرد: به کوری چشم سردمداران خبیث طاغوت اعظم، آمریکای جهانخوار و محور شرارتبار دیگر امت بصیر با عزمی راسخ حضور باشکوه، تماشایی، آگاهانه، زنده و توفنده زیباترین جلوه های قدرت لایزال الهی را به رخ جهانیان کشیدند.
در پیام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است: این ملت حادثه بزرگ و خیره کننده را در حساس ترین و استثنایی ترین مقطع تاریخ بشریت آفریده و برگ زرین و زیبنده دیگری بر اوراق سراسر صلابت و اقتدار ام القرای جهان اسلام ایران سرافراز افزودند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این پیام تاکید کرد: نظام سلطه با تکیه بر مفروضاتی باطل با هجمه رسانه ای و جنگ ترکیبی، طرح «تابستان داغ» و «زمستان سخت» را با حربه نخ نمای تحریم و تلاش های مذبوحانه برای دلسرد کردن مردم به کار بست اما عظمت راهپیمایی امروز مردم بصیر و لحظه شناس پاسخ قاطع و دندانشکنی به بیگانگان و دشمنان و سست عهدان داد.
در پیام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید شده است: بی شک حضور الهام بخش شما مردم انقلابی تفاخر و سربلندی برای ایران عزیز و بشارت رهایی از زنجیره های فراعنه و نمرودیان زمانه را به ملت ها ارزانی و وحدت و همبستگی ملی را نمایان کرد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این پیام در طلیعه دهه پنجم پیروزی انقلاب اسلامی، همه این شور و شعور را حرمت نهاده و پیروزی و بهروزی همگان را در گذرگاه حصول به آرمان های منیر انقلاب اسلامی، از درگاه ذات اقدس احدیت جل و علا مسالت کرد.
سیام*3061*1553

نظر شما