شناسهٔ خبر: 29377205 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

کدام موزه وجود آدم فضایی‌ها را ثابت می‌کند؟

مرکز تحقیقات و موزه­ UFOکه در رازول نیومکزیکو قرار گرفته،وجود آدم‌های فضایی را اثبات می‌کند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگارحوزه میراث و گردشگری  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،انسان‌ها از گذشته تا به امروز به این فکر می‌کنند که آیا موجوداتی در سیارات دیگر زندگی می‌کنند. این فکر از کنجکاوی انسان‌ها نشأت می‌گیرد که در برخی مواقع دستمایه نگارش داستان‌های متعدد و ساختن فیلم‌های مختلف شده است. در این میان موزه‌ای در رازول نیومکزیکو تأسیس شده است که وجود آدم‌های فضایی را اثبات می‌کند.

کدام موزه وجود آدم فضایی‌ها را ثابت می‌کند؟

تأسیس مرکز تحقیقات و موزه­ UFOتنها چیزی نیست که رازول را به وجود آدم‌های فضایی ربط می‌دهد. نام این شهر از جولای ۱۹۴۷ با مباحث مرتبط به آدم‌های فضایی همراه شده است بطوریکه یک روز شیءنقره‌ای رنگی با سرعت زیاد در شهر رازول نیومکزیکو سقوط کرد; یکی از گله‌داران قطعاتی از آن را پیدا کرد و به پایگاه هوایی گزارش داد. دولت نیز وارد عمل شد و خبر پیدا شدن یک بشقاب پرنده برای اولین و آخرین بار در روزنامه‌های تاریخ ایالات متحده اعلام شد.

کدام موزه وجود آدم فضایی‌ها را ثابت می‌کند؟

کدام موزه وجود آدم فضایی‌ها را ثابت می‌کند؟

دولت یک روز پس از انتشار خبر پیدا شدن بشقاب پرنده در رازول، این خبر را تکذیب و اعلام کرد شیء مورد نظر یک بالون هواشناسی بوده است، اما این پایان داستان نبود و منشأ باور‌هایی شد که امروز موجب تأسیس مرکز تحقیقات و موزه­  UFO شده است.

کدام موزه وجود آدم فضایی‌ها را ثابت می‌کند؟

مرکز تحقیقات و موزه­ UFO خاطرات بحث پیرامون تصادف بشقاب پرنده در رازول در سال ۱۹۴۷ را در دل خود دارد. این موزه مکان مناسبی برای مباحثه مخالفان و موافقان وجود آدم‌های فضایی با یکدیگر است. این افراد در گذشته دلایل دولت در پنهان کاری و اطلاعاتی مبنی بر ارتباط حادثه رازول با جهانی دیگر را بررسی کرده‌اند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما