شناسهٔ خبر: 28950152 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

فدراسیون فوتبال مصر دیدار دوستانه با ایران را رد کرد

اصفهان - ایرنا - فدراسیون فوتبال مصر برگزاری دیدار دوستانه با ایران را که زمان برگزاری آن 20 نوامبر (29 آبان) پیشنهاد شده است رد کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی الیوم السابع روز سه شنبه نوشت: پیشنهاد شده بود این دیدار دوستانه پس از دیدار مصر با تونس برگزار شود.
تیم فوتبال مصر 16 نوامبر ( 25 آبان) در مسابقات انتخابی جام ملت های آفریقا 2019 به مصاف تونس می رود.
به نوشته الیوم السابع، فدراسیون فوتبال مصر پس از آنکه مذاکراتش با برزیل، آرژانتین و کلمبیا برای برگزاری دیدارهای دوستانه به دلیل مسائل مالی و مشکلات مربوط به روادید بازیکنان حریف به بن بست رسید، در حال تلاش برای برگزاری دیدارهای دوستانه در ماه نوامبر است.
برپایه این گزارش تیم های برزیل، آرژانتین و کلمبیا همچنین خواستار برگزاری دیدارهای دوستانه با مصر در کشورهای اروپایی شده بودند که مورد موافقت این فدراسیون قرار نگرفت.
تیم ملی فوتبال ایران 24 آبان در یک مسابقه دوستانه با ترینیداد و توباکو روبرو می شود. شاگردان کارلوس کی روش قرار بود 29 با ونزوئلا بازی کنند اما این تیم به دلیل اینکه 6 نفر از بازیکنانش در باشگاه های آمریکایی بازی می کنند، برگزاری مسابقه با ایران را رد کرد.
تیم ملی فوتبال ایران در 2 زمان فیفا دی پس از جام جهانی، با تیم های ازبکستان و بولیوی مسابقه تدارکاتی برگزار کرد و فرصت برگزاری 2 مسابقه دیگر را از دست داد. در صورت مشخص نشدن یک حریف برای 29 آبان، سومین فرصت بازی تدارکاتی پیش از جام ملت های آسیا نیز از دست می رود.
شاگردان کی روش خود را برای شرکت در جام ملت های آسیا که دی ماه به میزبانی امارات برگزار می شود آماده می کنند. ایران در این مسابقات با تیم های عراق، یمن و ویتنام همگروه است.
ورزشی 2093** 2024

نظر شما