شناسهٔ خبر: 28827392 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

مخالفت فدراسیون فوتبال با برگزاری بازی‌های تیم ملی در شهرستان‌ها

مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان با برگزاری بازی‌های تیم ملی در شهرستان‌ها مخالفت کردند.

صاحب‌خبر -

مخالفت فدراسیون فوتبال با برگزاری بازی های تیم ملی در شهرستان ها!به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از حضور کم تعداد هواداران فوتبالدوست ایرانی در دیدار تدارکاتی ایران و سیرالئون که با پیروزی شاگردان کارلوس کی روش همراه شد و همچنین مسابقه شب گذشته (چهارشنبه) یوز‌های کشورمان برابر بولیوی، این سوال مطرح شد که چرا بازی‌های دوستانه تیم ملی ایران در شهرستان‌ها و زمین‌های دارای استانداری همچون ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد - نقش جهان اصفهان - یادگار امام تبریز و ... برگزار نمی‌شود تا هم تمامی فوتبالدوستان در سراسر کشور از تماشای بازی لذت ببرند و هم بازیکنان با حضور بیشتر هواداران روحیه مضاعفی بگیرند.

این رفتار در میان اکثر کشور‌های جهان و به خصوص اروپای‌ها رواج دارد و فدراسیون فوتبال آن‌ها تصمیم می‌گیرد تا برخی از بازی‌های دوستانه و یا رسمی در شهر‌های دیگر به غیر از پایتخت برگزار شود تا هواداران و فوتبالدوستان دیگر استان‌ها بتوانند از تماشای بازی های ملی لذت ببرند. زمانی که پیشنهاد برگزاری بازی‌های ایران مقابل ترینیداد و توباگو و ونزوئلا در شهرستان‌های دیگر به فدراسیون فوتبال رسید، محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: این موضوع امکان پذیر نیست، زیرا اردوی تیم ملی فوتبال در تهران است و نمی‌توانیم مسابقات دوستانه را در شهرستان‌ها برگزار کنیم. شرایط مهیا نیست که اردوی تیم ملی را به شهر دیگری ببریم تا بازی دوستانه برگزار کنیم و این موضوع منتفی است.

او افزود: همچنین تعداد کمی ورزشگاه خوب و با استاندارد در ایران وجود دارد و در نتیجه برگزاری بازی‌های تیم ملی در شهرستان‌ها امکان پذیر نیست.

بیشتر بخوانید:حواشی قبل از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران - بولیوی

جامانده های فهرست بولیوی برای بازی با ایران کدام بازیکنان هستند؟

اسباب کشی تیم ملی فوتبال به شهرستان!

انتهای پیام/

اظهارات مسئولان فدراسیون فوتبال درباره برگزاری بازی های تیم ملی در شهرستان ها

نظر شما