شناسهٔ خبر: 28216142 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

روش ارائه دروس معارف در دانشگاه‌ها تغییر خواهدکرد

حجت الاسلام والمسلمین مجید قریشی گفت: در سال تحصیلی جدید دروس معارف بازنگری شد و دروس معارف در دانشگاه ها با متون بهتر و شیوه های جدیدتری عرضه می شود.

صاحب‌خبر -

شیوه ارائه دروس معارف در دانشگاه ها تغییر می کندبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛حجت الاسلام والمسلمین مجید قریشی، معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، درباره نیاز دروس معارف به بازنگری گفت: سعی ما این است که در سال تحصیلی جدید در مورد تعیین ادبیات دینی و رویکردهای جدید در دانشگاه ها، سیاست های نویی را دنبال کنیم.

وی ادامه داد: برای این کار از اساتید خودمان و کارشناسان این امر دعوت می کنیم با ما همکاری کنند. دروس معارف نیازمند بازنگری هستند، باید متون موجود را بازنگری کرده و نوآوری هایی ایجاد کرد.

معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها افزود: بنابراین معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تلاش می کند در سال تحصیلی جدید، متن های بهتر و شیوه های جدید تری برای عرضه دروس معارف در دانشگاه ها ارائه دهد.

بیشتربخوانید:خنثی بودن "پایان نامه" یکی از مشکلات دانشگاه‌ها محسوب می‌شود 

وی ادامه داد: انجام این کار از تابستان شروع شده ، کارگاه هایی برگزار کرده ایم و امیدواریم کارگاه هایی که امسال برگزار می کنیم نیز پر رونق باشد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

شیوه ارائه دروس معارف در دانشگاه ها تغییر می کند

نظر شما