شناسهٔ خبر: 26304878 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

وزیر ارتباطات: لیست شرکت‌های دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی را اعلام می‌کنیم + فیلم

وزیر ارتباطات در توییتی از اعلام نام شرکت‌های دریافت کننده ارز 4200 خبر داد.

صاحب‌خبر -

وزیر ارتباطات: لیست شرکت‌های دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی را اعلام می‌کنیمبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از اعتراض برخی از فعالان بازار فروش موبایل نسبت به نرخ ارز، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییتی اعلام کرد که تا ساعاتی دیگر لیست شرکت هایی که به آنها ارز 4200 تومانی برای واردات گوشی تلفن همراه تخصیص یافته، منتشر خواهد شد.

آذری جهرمی در توییتر نوشت:

"لیست شرکتهایی که به آنها ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات گوشی تلفن همراه به آنها تخصیص یافته است، با هماهنگی بانک مرکزی و وزارت اقتصاد، تا ساعاتی دیگر توسط روابط عمومی وزارت ارتباطات منتشر خواهد شد."

وزیر ارتباطات: لیست شرکت های دریافت کننده ارز 4200 تومانی را اعلام می کنیم

واکنش وزیر ارتباطات به برخی اعتراضات در بازار موبایل و تجهیزات الکترونیکی

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6575299/8206113?width=400&height=300"></script></div>

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در توییت بعدی خود بر برخورد جدی با سودجویان تأکید کرد و نوشت:
"امروز پس از جلسه دولت، در بازار چارسو حضور پیدا کردم. فعالیت کسبه به حالت عادی بازگشته است. تلفن همراه و تجهیزات رایانه امروز از ملزومات زندگی مردم است و به نوبه خود برای تامین ارز برای این تجهیزات تلاش خواهم کرد. هر چند در این میان لازم است با سودجویی‌ها نیز برخورد جدی شود".

وزیر ارتباطات: لیست شرکت های دریافت کننده ارز 4200 تومانی را اعلام می کنیم کنیم

انتهای پیام/

نظر شما