شناسهٔ خبر: 26235632 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

قائم مقام وزیر کشور: اعتبارات وزارت راه در حوزه حاشیه‌نشینی‌ افزایش یافت

قائم مقام وزیرکشور در امور اجتماعی و فرهنگی گفت: اعتبارات وزارت راه و شهرسازی در حوزه حاشیه‌نشینی، فعالیت‌های بهسازی و مرمت محلات حاشیه‌نشین کشور در سال گذشته افزایش یافت.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، تقی رستم‌وندی در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان گلستان اظهار داشت: اقدام فوق‌العاده در حوزه آسیب‌های اجتماعی به معنی یک تحول جهادی، اثر بخش و قابل لمس است که برای رسیدن به آن همه دستگاه‌ها و ظرفیت‌های استان باید بسیج شوند.

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور ادامه داد: دستگاه‌های متعددی در حوزه اجتماعی فعال هستند و کارهای معمول و جاری خود را انجام می‌دهند، اما آنچه که مدنظر شورای اجتماعی کشور است، تحقق اقدام فوق العاده با تعریف یادشده است.

وی خاطرنشان کرد: انتظار ما از مسئولان ارشد استان این است که اعتیاد در استان گلستان را تا انتهای سال 97  کاهش پیدا کند که این مصداق همان اقدام فوق العاده خواهد بود.

قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی و اجتماعی گفت: با توجه به اینکه اعتبارات وزارت راه و شهرسازی در حوزه حاشیه‌نشینی، فعالیت‌های بهسازی و مرمت محلات حاشیه‌نشین کشور در سال گذشته افزایش یافت و امیدواریم که این میزان همچنان رو به افزایش باشد.

سید نجیب حسینی سرپرست ستاد مبارزه با موادمخدر کشور هم در این جلسه گفت: امروز هر مسئولی که در حوزه اعتیاد کمکی کند در وهله اول به خانواده خودش کمک کرده زیرا همه خانواد‌ها به نوعی در معرض این آسیب قرار دارند.

وی اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع جلسات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانها باید ماهی یک بار به ریاست استانداران تشکیل شود.

حسینی وجود زنان معتاد متجاهر را خط قرمز ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور اعلام کرد و گفت: مسئولان استان توجه داشته باشند که هیچ زن معتاد متجاهر و کارتن خوابی نباید در استان گلستان مشاهده شود.

انتهای پیام/ش

نظر شما