شناسهٔ خبر: 26226733 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

صدور حکم اولیه برای ۵ دانشجوی مربوط به تجمعات دانشگاه تهران

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه حکم اولیه برای پنج دانشجوی دانشگاه تهران صادر شده، گفت: با صدور حکم اولیه، کمیته‌ای در وزارت علوم برای پیگیری موضوع تشکیل شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، عبدالرضا باقری عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان در پاسخ به این سؤال که وزارت علوم چه اقدامی برای رفع مشکل دانشجویان شرکت‌کننده در تجمعات دانشگاه تهران کرده، اظهار کرد: برای تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران که عمده فعالیت‌های آنان خارج از دانشگاه بوده، در قوه قضاییه پرونده تشکیل شده است.

بیشتر بخوانید:

تلاش برخی جریانات برای ایجاد التهاب در دانشگاه

وی خاطرنشان کرد: از همان ابتدا وزارت علوم تلاش کرد از راه‌های قانونی مشکل دانشجویان را برطرف کند و حتی وزیر علوم با رئیس قوه قضائیه در این خصوص نیز دیدارهایی داشت.

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه حکم اولیه برای پنج نفر از دانشجویان صادر شده است، افزود: با صدور حکم اولیه کمیته‌ای در وزارت علوم برای پیگیری موضوع تشکیل شد و سعی داریم از طریق قانون مشکلات را رفع کنیم.

باقری بیان کرد: امیدواریم که با درخواست تجدیدنظری که وزارت علوم به قوه قضائیه می‌دهد و با مساعدت‌های قوه قضائیه بتوانیم مشکل این دانشجویان را حل کنیم.

نظر شما