شناسهٔ خبر: 25774362 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: خانه ملت | لینک خبر

ذوالنوری در نطق میان دستور:

آقای روحانی چرا مردم باید هزینه بی‌تدبیری‌هایتان را بدهند؟

نماینده مردم قم در مجلس خطاب به رییس جمهور، گفت: چرا مردم باید هزینه بی تدبیری ها را بدهند؟

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجتبی ذوالنوری در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 خرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خطاب به رییس جمهور، گفت: رهبر معظم انقلاب مکرر فرمودند به مذاکرات خوشبین نیستند؛ شما بعد از مدتی مصاحبه کردید که در عالم دیپلماسی خوش‌بینی و بدبینی ملاک نیست و باید واقع بین بود لذا واقعیتی که مشاهده می کردید وضع موجود است؟

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از ابتدا مجموعه شما گفتند اگر آمریکا از برجام برود، ما با اروپا ادامه می دهیم که این حرف ایراد داشت؛ آمریکا برای چه در برجام بماند و تعهد اجرا کند زیرا برجام می ماند و ایران نیز در آن هست. این موضوع نتیجه سوء تدبیر در اتخاذ نظر و موضع گیری است.

وی با اشاره به اینکه چرا اروپا باید خودش را در مقابل آمریکا قرار بدهد، ادامه داد: آقای رییس جمهور در سخنانی گفتید یک مزاحم رفت. اگر به این حرف اعتقاد دارید پس حرف های گذشته شما مبنی بر اینکه هرچه با اروپا کار کنیم لقمه را دور سر چرخانده ایم و باید مشکل را با کدخدا حل کنیم چه می شود؟. چرا به شعور مردم با چنین اظهارات توهین می شود؟.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در اظهارات تبلیغاتی‌تان در اردبیل خطاب به رقبای انتخاباتی گفتید جمعه انتخابات تمام می شود و نمی دانم روز شنبه چه آب و صابونی بیاورید دست و صورتتان را بشویید لذا آقای رییس جمهور از آن آب و صابون چیزی مانده است یا خیر؟

ذوالنوری افزود: بعد از این همه وقایع و فرصت سوزی و معطل کردن مردم، رها کردن منطقه و بی توجهی به اقتصاد مقاومتی، چرا امروز مردم باید هزینه چنین بی تدبیری ها را بدهند؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مرتب مردم را دنبال نخودسیاه و آدرس اشتباه می فرستید؟ آیا مشکل جامعه این است که برای تحریک دختران ورزشکار بگویید چرا باید در صداوسیما مسابقات دختران ورزشکار نشان داده نشود؟

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس جمهور، تصریح کرد: مشاهده کنید مرجع تقلید، مردم، خانواده شهدا از اینکه شما عفت و حیا را چوب حراج می زنید و افکار را بر خلاف مصلحت دینی و آخرتی مردم به مسیر غلط سوق می دهید، چقدر ناراحت و دل‌نگران هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بیایید به واقعیت بپردازیم زیرا امروز جوان تحصیل کرده بخاطر نبود کار دچار افسردگی و مریضی می شود از این رو به مردم بگویید برای اشتغال و رونق اقتصادی چه کاری کرده اید؟./

پایان پیام

نظر شما