شناسهٔ خبر: 24600475 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه مردم‌سالاری | لینک خبر

اخبار کوتاه

صاحب‌خبر -

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تاکید کرد
عبور از تابستان ۹۷ با تلاش مضاعف

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در بازدید از ناحیه مارون این شرکت گفت: عبور از تابستان ۹۷ نیازمند تلاش مضاعف همه پرسنل شرکت است. به گزارش روابط عمومی‌شرکت سهامی‌برق منطقه‌ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در جلسه اداری حوزه ستادی امور بهره‌برداری ناحیه مارون اظهارکرد: این ناحیه به سبب وجود شهرستان‌های رامهرمز، ایذه، باغملک، هفتگل و همچنین وجود شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی‌مارون و کارون و دو شرکت سیمان خوزستان و کارون از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وی با اشاره به تابستان ۹۷ ادامه داد: به منظور آماده‌سازی شبکه لازم است انجام برنامه‌های به روز تعمیر و نگهداری (PM) و رفع موارد ترموویژن جهت آمادگی تابستان پیش رو به جد پیگیری شده و در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ به صورت مضاعف تلاش نموده و تامین بار خصوصاً در شرایط پیک بدون خاموشی انجام گیرد. مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان بیان کرد: با تغییر در روشها و شیوه‌های قدیمی‌شرکت می‌بایست بازدهی تجهیزات شبکه را ارتقا داد، همچنین باید نیروی انسانی و تجهیزات آمادگی ۲۴ ساعته جهت مقابله با ریزگردها و رو به رو شدن با شرایط خاص را داشته باشند. دشت بزرگ با بیان اینکه تابستان ما تابستان تقویمی‌نیست و از نیمه دوم فروردین ماه شاهد رشد بار تا اوایل مهرماه هستیم، گفت: باید خودمان را کاملاً مجهز کنیم و همه پرسنل حوزه ستادی برق منطقه‌ای همگام با بهره‌برداری نواحی در این راستا همکاری نمایند. وی هدف نهایی شرکت را جلب رضایت مردم دانست و تصریح کرد: در ۲ سال اخیر در راستای اهداف سازمان تلاش‌های خوبی صورت گرفته است، با این حال شرکت در آمادگی کامل است تا تجربه متفاوتی را در تابستان ۹۷ نشان دهد. مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: در ناحیه مارون اقدامات بسیار خوبی در دست انجام است و بعد از اهواز بیشترین پروژه‌ها در شهرستان‌های رامهرمز، ایذه و باغملک می‌باشد. وی اضافه کرد: در صورت موافقت نهایی مالک زمین، در اسرع وقت بعد از تملک عملیات پست سرچشمه شروع می‌شود، پست ۴۰۰ کیلو ولت سمنگان رامهرمز نیز مجوز آن گرفته شده و به زودی وارد عملیات اجرایی می‌شود. در ادامه این بازدید، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان از پروژه‌های در دست اجرا و پست‌های ناحیه مارون دیدن کرده و دستورات لازم جهت آمادگی شبکه را صادر کرد.
.
پایان جستجوی اجساد پرواز تهران - یاسوج مشخص نیست

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان گفت: طبق آمار اعلام شده رسمی ‌66 نفر در هواپیمای سقوط کرده تهران – یاسوج حضور داشته‌اند که تاکنون 48 قطعه نه الزاما 48 پیکر به پایین رسیده است. 
محسن مومنی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهارکرد: تا این لحظه 48 قطعه از اجساد افراد حاضر در هواپیما در جست‌و‌جوها یافت و تحویل مراجع ذی صلاح شده است. وی افزود: در حال حاضر هر زمانی که شرایط جوی اجازه انجام عملیات را بدهد عملیات جستجو انجام می‌گیرد، اما اینکه بتوانیم زمان مشخصی برای تکمیل عملیات ارائه بدهیم امکان‌پذیر نیست. چراکه یخ‌زدگی و شرایط نامساعد محل موجب می‌شود که یک روز چندین قطعه یافت و یک روز هیچ قطعه‌ای یافت نشود.

برچسب‌ها:

نظر شما