شناسهٔ خبر: 24259732 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: نسیم | لینک خبر

رییس فدراسیون دو و میدانی خبر داد:

خرمشهر میزبان دائمی مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور شد

رییس فدراسیون دو و میدانی گفت: میزبان دائمی مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور به خرمشهر واگذار می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، مجید کیهانی روز پنج‌شنبه در حاشیه نخستین نشست شورای ورزش منطقه آزاد اروند که در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به وجود پیست تارتان در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر، میزبانی مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور به خرمشهر داده می‌شود.

او افزود: هیچ استانی مانند خوزستان که دارای شش پیست تارتان است، ظرفیت رشته دو و میدانی را ندارد و باید از این فرصت بهترین استفاده را برد.

رییس فدراسیون دو و میدانی با بیان این که خوزستان در زیرساخت رشته دو و میدانی رتبه نخست کشور را دارد، گفت: به این واسطه خوزستان در هیات مدیره فدراسیون نیز دارای سه کرسی است.

وی به استعداد و پتانسیل ورزشکاران این رشته ورزشی در شهرستان خرمشهر اشاره کرد و افزود: در مسابقات قهرمانی آسیا که ماه گذشته تهران میزبان آن بود، سه دونده خرمشهری عضو تیم ملی ایران بودند که این نشان از وجود استعداد و پتانسیل در این شهر است.

کیهانی خاطرنشان کرد: سازمان منطقه آزاد اروند می‌تواند در بحث تجهیزات کمک شایانی به رشته دو و میدانی شهرهای آبادان و خرمشهر داشته باشد، هر چند که این سازمان تاکنون نیز کمک‌های خود را داشته است.

او با بیان این که این فدراسیون با مشکل تامین اعتبار برای هیات‌های استانی مواجه است نیز عنوان کرد: با توجه به این که فدراسیون دو و میدانی با مشکل تامین اعتبار مواجه است، هیات‌های استانی و شهرستانی باید از ظرفیت‌های درون استانی برای اداره خود استفاده کنند.

رییس فدراسیون دو و میدانی گفت: تیم ملی ایران با شرایطی که دارد، قطعا از مدعیان قهرمانی در آسیایی جاکارتا به شمار می‌رود، هر چند که شرایط بسیار سختی پیش‌رو داریم.

وی اظهار کرد: با برگزاری اردوهای تدارکاتی و حضور در تورنمت‌های مختلف، شرایط تیم ملی ایران بسیار مناسب است و شانس کسب مدال‌های طلا در مسابقات آسیایی را هم داریم.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

برچسب‌ها:

نظر شما