شناسهٔ خبر: 24255448 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

میزبانی مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور به خرمشهر داده شد

آبادان - ایرنا - رییس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران گفت:خرمشهر میزبان دائمی مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا مجید کیهانی پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:با توجه به پیست تارتانی که در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر وجود دارد میزبانی مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور به خرمشهر داده شد.
وی افزود:در هیچ استانی همانند استان خوزستان که دارای 6 پیست تارتان است ظرفیت رشته دو و میدانی وجود ندارد و باید از این فرصت بهترین استفاده را برد.
رئیس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران گفت:استان خوزستان از نظر زیرساخت در رشته دو و میدانی رتبه نخست کشور را دارد و به این واسطه در هیات مدیره فدراسیون دارای سه کرسی می باشد.
کیهانی تصریح کرد:در مسابقات قهرمانی آسیا که ماه گذشته تهران میزبان بود سه دونده خرمشهری عضو تیم ملی ایران بودند که این نشان از وجود استعداد و پتانسیل در این شهر است.
وی افزود:سازمان منطقه آزاد اروند می تواند در بحث تجهیزات کمک شایانی به رشته دو و میدانی شهرهای آبادان و خرمشهر کند هر چند که این سازمان تا کنون کمک های خود را داشته است.
رئیس فدراسیون دو و میدانی ایران با اشاره به تامین اعتبار این فدراسیون برای هیات های استانی اظهار کرد: با توجه به اینکه فدراسیون دو و میدانی با مشکل تامین اعتبار مواجه است هیات های استانی و شهرستانی باید از ظرفیت های درون استانی برای اداره خود استفاده کنند.
کیهانی گفت:تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی جاکارتا با شرایطی که دارد از مدعیان قهرمانی به شمار می رود هر چند که شرایط بسیار سختی پیش رو دارد.
وی افزود:با برگزاری اردوهای تدارکاتی و حضور در تورنمت های مختلف شرایط تیم ملی ایران بسیار مناسب است و شانس کسب مدال های طلا در مسابقات آسیایی را داریم.
7104/7165/6068

انتهای پیام /*

نظر شما