شناسهٔ خبر: 21356195 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

گزارش میزان از سینمای هالیوود؛

داستان کمدی یک مسافرت پدر و پسری+عکس

خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "وضعیت برد" به کارگردانی "مایک وایت" اکران بین‌المللی خود در سینماهای امریکای شمالی از دیروز آغاز کرده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی "وضعیت برد" به کارگردانی "مایک وایت" اکران بین‌المللی خود در سینماهای امریکای شمالی از دیروز آغاز کرده است.

داستان برد

این روایتی کاملاً خانوادگی را دنبال می‌کند. پدر با بازی بن استیلر تصمیم می گیرد تا پسرش را با خود به یک تور ببرد تا دوستی قدیمی را ملاقات کنند که این ملاقات اتفاقات دراماتیکی به بار می‌آورد.

مایک وایت نویسندگی و کارگردانی این پروژه را بر عهده داشته و ساخت و تولید آن را کمپانی مونترال کاستینگ بر عهده داشته است.

داستان برد

بن استیلر، آستین آبراهام،جنا فیشر، مایکل شین، لوک ویلسون و لوسیا لی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. بن استیلر به تازگی بازی در فیلم "داستانهای مارویتز" را تجربه کرده است.

فیلم سینمایی "داستان های مایروویتز" به کارگردانی "نوآ بامباک" سال آینده میلادی به اکران عموم در خواهد آمد.


فیلمنامه این اثر را خود کارگردان به نگارش در آورده و داستانی خانوادگی را دنبال می کند. یک خانواده جداشده نیویورکی به مناسبت کارهای هنری پدرشان در یک گالری هنری جمع می‌شوند و در یکی از همین دورهمی های خانوادگی اتفاق عجیبی خانواده را در خطر قرار می دهد. اتفاقی که بستر اتفاقات کمدی فراوانی می شود.

آدام سندلر، بن استیلر، اما تامپسون، داستین هافمن و گریس ون پاتن  در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.


نوآ بامباک بعد از دو فیلم ناامیدکننده «مارگوت در عروسی» و «گرینبرگ»، با «فرانسیس‌ها» احیا شد و بعد از آن با «وقتی جوانیم» و «دلبر آمریکا» روند خوب خود را ادامه داد. این فیلمساز پرکار اکنون با «داستان‌های مایروویتز» برگشته که با حضور چندین ستاره هالیوودی، نگاهی متفاوت به طبقه متوسط نیویورک دارد.

قرار است این کمدی هالیوودی اولین بار در جشنواره ساندنس و یا تورنتو 2017 اکران شود.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما