شناسهٔ خبر: 20411055 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

توضیح اصفهانیان در مورد برگزاری کلاس‌های داوری فدراسیون فوتبال

خبرگزاری میزان- رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد برگزاری کلاس‌های داوری توضیحاتی را ارائه داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان درباره برگزاری دوره‌های کلاس داوری در بخش آقایان و بانوان اظهار داشت: دوره مدرسان داوری فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان و آقایان از روز چهارشنبه ۲۸ تیرماه به مدت ۴ روز در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می‌شود.

وی در خصوص برگزاری دوره توجیهی داوران و کمک داوران لیگ دسته اول فوتبال گفت: طی روز‌های گذشته نشستی را با اعضای کمیته داوران درباره زمان برگزاری و حضور داوران و کمک داوران لیگ دسته اول برگزار کردیم. برهمین اساس از این فرصت پیش آمده به نحو احسن استفاده کردیم تا آنالیز و بررسی‌های لازم را برای حضور بهترین‌ها در کلاس انجام دهیم.

رئیس کمیته داوران عنوان کرد: زمان دقیق برگزاری کلاس توجیهی پیش از فصل داوران و کمک داوران لیگ دسته اول فوتبال و اسامی دعوت شدگان از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال متعاقبا اعلام می‌شود. همچنین کلاس توجیهی ناظران لیگ برتر و دسته اول فوتبال آقایان از روز یکشنبه اول مردادماه لغایت دوم مردادماه در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می‌شود.

اصفهانیان در پایان تاکید کرد: پیشنهاد اصلی من به داوران پیش از شروع فصل این است که آن‌ها همواره آمادگی جسمانی، روحی و دانش داوری خود را در سطح بالایی حفظ کنند.

انتهای پیام/

نظر شما