شفاآنلاین»عمومی» یک تولیدکننده ماکارونی: یک خانواده چهار نفره اگر بخواهند در ماه بطور معمولی گوشت مصرف کنند ۲۲ میلیون تومان میشود، خانواده کارگری که ۱۰ میلیون تومان درآمد دارد چطور باید گوشت بخورند؟!
به گزارش شفاآنلاین:امین سیدیعقوبی،یک کودک دبستانی بخواهد روزی یک کیک و شیرکاکائو بخورد ماهی ۵۰۰ هزار تومان میشود، یک کارگر از کجا چنین هزینهای را تأمین کند؟
لینک کپی شد لینک کوتاه: https://shafaonline.ir/001UvK