شناسهٔ خبر: 67361660 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

راز حملات ۴ جانبه به پزشکیان در مناظره چهارم /پورمحمدی خاطره ولایتی در انتخابات ۹۲ را زنده کرد /قالیباف رو به جلو حرکت کرد

یک چهره سیاسی نوشت: حضور پورمحمدی‌ در کل‌ مناظرات سبب شده است تا مسعودپزشکیان کمتر در معرض حمله نامزدهای چهارگانه قرار گیرد. هرچند حملات امشب آنها به‌ او، نشان از رشد آرای وی در نظرسنجی‌های معتبر دارد و اعتراف ضمنی نامزدهای رقیب بود به شکست.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، غلامعلی دهقان، فعال سیاسی در یادداشتی نوشت؛

*مناظره‌ چهارم نامزدهای ریاست‌جمهوری‌ با محوریت سیاست خارجی اما در عمل مناظره‌ درباره همه چیز هم برگزار شد.

*در این مناظره، قالیباف نسبت به مناظرات قبلی روبه‌جلو حرکت کرد تا شاید همچنان بختی برای انتخاب نهایی اصولگرایان داشته باشد.

*اما پدیده امشب‌ مصطفی پورمحمدی بود. صریح‌الهجه و شجاع در بیان ناگفته‌های پرونده موسوم به کرسنت. پورمحمدی با طرح این‌ نکته که سعید جلیلی باعث کشدار شدن قضیه کرسنت و ضرر به بیت‌المال شده است، یادآور انتقاد جدی ولایتی در مناظره‌ سال۱۳۹۲ بود.

*در آن مناظره، ولایتی جلیلی را مورد حمله قرار داد که چرا در قضیه هسته‌ای فقط به دنبال وعظ و خطابه در مذاکرات بوده است و سبب کشدار شدن قضیه هسته‌ای‌ شده‌ و راه‌حلی نداشته است.

*حضور پورمحمدی‌ در کل‌ مناظرات سبب شده است تا مسعودپزشکیان کمتر در معرض حمله نامزدهای چهارگانه قرار گیرد. هرچند حملات امشب آنها به‌ او، نشان از رشد آرای وی در نظرسنجی‌های معتبر دارد و اعتراف ضمنی نامزدهای رقیب بود به شکست.

۲۷۲۷

نظر شما