شناسهٔ خبر: 67360853 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

میراحمدی: انتخابات در سلامت کامل برگزار خواهد شد 

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با اشاره به راهبردها و توطئه های دشمن برای انتخابات ریاست جمهوی، گفت: اطمینان می دهم که این انتخابات در سلامت کامل برگزار می شود. 

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، سید مجید میر احمدی دوشنبه شب در یک گفت و گوی تلویزیونی درباره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: همه امکانات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات آماده شده است. البته پیش بینی می‌شود که انتخابات ریاست جمهوری این دوره دو مرحله ای باشد.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب چهار مولفه امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت را برای انتخابت مطرح فرمودند که مدنظر وزارت کشور است. اکنون رقابت خیلی جدی در جریان است و وزارت کشور و شورای نگهبان بر سلامت انتخابات نظارت دارند و از تک تک آرا صیانت می شود. به هر شش کاندید گفته شده است که می توانند در ستاد انتخابات در روز رای گیری نماینده داشته باشند. احراز هویت الکترونیکی به سلامت این انتخابات کمک می کند. اطمینان می دهم که این انتخابات در سلامت کامل برگزار می شود.

معاون وزیر کشور افزود: بیش از ۲۲۰ هزار نفر نیروی انتظامی و بسیج از امنیت شعب اخذ رأی مراقبت خواهند کرد. پوشش امنیتی از مرزها تا سراسر کشور انجام می شود و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی هوشیار هستند و مشکلی نخواهیم داشت. البته دشمن هم دنبال توطئه است. تحریم انتخابات، نفوذ در ستادهای انتخابات، ایجاد دو قطبی سازی کاذب و ایجاد بی ثباتی و ناآرامی و چالش های امنیتی از راهبردهای دشمن است، ولی با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، نامزدها و مردم توطئه دشمن شکست خواهد خورد.

نظر شما