شناسهٔ خبر: 67360502 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

استاندار: کسب سهمیه المپیک، حاکی از ظرفیت بالای ورزشکاران استان یزد است

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: کسب سهمیه المیپک توسط بانوی کماندار یزدی، کاری بسیار ماندگار و ارزشمند است و نشان از ظرفیت و استعداد بالای ورزشکاران استان است.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، " مهران فاطمی " دوشنبه شب در آیین استقبال و تجلیل از " مبینا فلاح " کماندار المپیکی یزد افزود: برای تداوم افتخار آفرینی ورزشکاران یزد در میادین معتبر و مهم ورزشی بین‌المللی دولت با افتخار اقدام و ماموریت خود را انجام می‌دهد.

وی با تبریک دهه امامت و ولایت و عید غدیرخم و همچنین افتخار آفرینی فلاح و کسب سهمیه المیپک ادامه داد: در ایام مبارک عید بزرگ غدیرخم موجب خوشحالی است تا از بانوی یزدی که با درخشش خود موفق به کسب سهمیه المپیک برای اولین بار شد قدردانی کنیم.

استاندار یزد بیان کرد: این کسب سهمیه و درخشش را به مردم شریف استان، جامعه ورزش و خانواده وی تبریک گفته و امیدوارم شاهد درخشش این بانوی یزدی در آوردگاه بزرگ المپیک باشیم و باید از همه توان برای موفقیت ورزشکاران در استان اقدام شود.

استاندار: کسب سهمیه المپیک، حاکی از ظرفیت بالای ورزشکاران استان یزد است

مسابقات حذفی کسب سهمیه المپیک در آنتالیای ترکیه در بخش بانوان در حالی پیگیری شد که فلاح توانست با صعود به جمع هشت کماندار برتر مسابقات، سهمیه المپیک را از آن خود کند.

فلاح ورزشکار شایسته کشورمان در ادامه مسابقات و در مرحله یک چهارم و نیمه‌نهایی موفق شد ورزشکارانی از هند و اوکراین را با نتیجه ۶ بر چهار و ۶ بر ۲ شکست دهد و راهی فینال شود.

وی در دیدار نهایی با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل کمانداری از کشور هند مغلوب و نایب قهرمان شد.

استان یزد ۶۰ هزار ورزشکار و ۵۵ هیات وزشی دارد.

نظر شما