شناسهٔ خبر: 67359130 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

گردهمایی حامیان مسعود پزشکیان در خمین برگزار شد

خمین- ایرنا- گردهمایی حامیان «مسعود پزشکیان» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر دوشنبه با حضور معاون حقوقی دولت اصلاحات برگزار شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا ، معاون حقوقی دولت اصلاحات در این گردهمایی گفت: سربلندی و توسعه کشور آرمان انقلاب اسلامی بود و تحقق این آرمان دست یافتنی نیازمند تغییر است.

حجت‌الاسلام مجید انصاری افزود: آرمان‌های انقلاب، آموزه‌های اسلامی و خواسته جوانان محدود به آن چیزی نیست که در کشور رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: شرط موفقیت در تغییر وضعیت نامطلوب کنونی اراده های بلندی است که در دفاع از تمامیت ارضی کشور و جمهوری اسلامی تلاش کردند و حتی از جان فرزندان خود گذشتند.

معاون حقوقی دولت اصلاحات اظهار کرد: براساس سند چشم انداز ۲۰ ساله که مورد تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، ایران امروز باید در زمینه اقتصادی، علمی و فناوری قدرت اول منطقه و الگوی دیگر کشورها باشد و جوانان تحصیل کرده و فرهیخته دانشگاهی مدیران کشور باشند اما این جوانان در فضایی از ابهام و چشم اندازی تاریک قرار دارند.

انصاری با اشاره به تصویب قانون حجاب و عفاف در مجلس اظهار کرد: تصویب کنندگان این قانون حتی یکبار هم آن را نخوانده اند چراکه براساس آن تمام رفتارها ی زنان و مردان جرم است.

وی گفت: با سرمایه گذاری، توسعه زیرساختها و دادن فرصت به جوانان تحصیل کرده فقیری در کشور باقی نمی ماند.

انصاری بیان کرد: افتخار می کنند که نفت را در شرایطی به فروش می‌رسانند که در مقابل آن مجبور به خرید کالای آن کشورها با چهار درصد بهره هستیم آیا این افتخار است که پول خودمان را با چهار درصد بهره به خودمان می دهند؟

معاون حقوقی دولت اصلاحات گفت: می خواستیم در مجمع تشخیص مصلحت نظام FATF را تصویب کنیم و برخی می گفتند احتیاجی به ارتباط با بانک های جهانی نداریم و باید پرسید که آیا کشور می تواند پول را با شیوه عصر صفویه توسط خورجین جابجا کند؟

وی ادامه داد: برخی کاندیدا از دوره قبل، ستاد فعال داشته و دارند و اصلا ستاد خود را تعطیل نکردند اما پزشکیان با دست خالی وارد میدان رقابت شده است.

وی ادامه داد: زندگی‌نامه پزشکیان گواه صداقت او است، وی فوق تخصص جراحی قلب است و به جای مطب خصوصی در بیمارستان های دولتی به عمل جراحی می پردازد و انسانی شجاع، پاک دست، حر و آزاده ای است.

نظر شما