شناسهٔ خبر: 67358608 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

پخش کتاب صوتی «اثر انگشت» در رادیو ایران

کتاب صوتی «اثر انگشت» خاطرات و وصایای شهدا در موضوع انتخابات است که از رادیو ایران پخش خواهد شد. کتاب صوتی «اثر انگشت» خاطرات و وصایای شهدا در موضوع انتخابات است که از رادیو ایران پخش خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا، ندا حاجی اسماعیلی؛ تهیه کننده برنامه «ایرانیاران» از ساخت کتاب صوتی «اثر انگشت» در رادیو ایران خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: «اثر انگشت» خاطرات و وصایای شهدا در موضوع انتخابات؛ همراه با بیانات امام و رهبری کاری از موسسه فرهنگی حماسه ۱۷ است که خاطرات و وصیت‌های شهدای بزرگوار ایران اسلامی را درباره انتخابات روایت کرده است.

این تهیه کننده رادیویی تصریح کرد: در روزهای منتهی به انتخابات بر آن شدیم با همت «ایرانیاران» (شبکه همراهان رادیو ایران) این کتاب نوشتاری را به کتاب صوتی تبدیل کنیم.

حاجی اسماعیلی تاکید کرد: از آن جـا کـه شـهدا بـرای همیشـه و بـه تأسـی از سـید و سالارشان؛ حضـرت مصباح الهـدی (ع) چراغ‌هـای روشـن در ظلمـت دنیـای مـادی هسـتند، راه و رسم شـان در همـه عرصه‌هـا از جملـه عرصـه مشـارکت سیاسـی می‌تواند سرمشـق و الگویی مناسـب باشد این کتاب توسط «ایرانیاران» خوانده می شود و از دوشنبه 4 تیر ماه تا پایان انتخابات فایل های صوتی  این کتاب در برنامه «با ایرانیاران» و ویژه برنامه های «خانواده ای به نام ایران» و «روز انتخاب» پخش می شود.

شایان ذکر است مجموعه کتاب صوتی «اثر انگشت» و در سایت رادیو ایران قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

نظر شما