شناسهٔ خبر: 67276088 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

وعده فدراسیون دوچرخه‌سواری برای پرداخت بدهی ۸ میلیاردی ساختمان نیمه کاره

آتنا خلیلی

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: امسال بدهی میلیاردی ساختمان نیمه کاره فدراسیون تسویه می‌شود و ساختن دوباره آن را انجام می‌دهیم.

صاحب‌خبر -

رسول اسدی در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی اینکه در مجمع سالیانه فدراسیون دوچرخه‌سواری از او خواسته شد جریمه هشت میلیاردی ساختمان نیمه‌کاره فدراسیون را بپردازد و ساختمان را نیز کم کم تکمیل کند، بیان کرد: قطعا تا آخر سال این اتفاق می‌افتد. درخواستی که آقای اسبقیان  معاون وزیر در این مورد داشت، منطقی بود. ما هم به این نتیجه رسیدیم که امسال می‌توانیم این کار را انجام دهیم. تمام اعزام های فدراسیون انجام شده، بدهی‌ها تسویه شده و الان این مسئله قابل انجام است.

اسدی در پاسخ به این پرسش که یعنی فدراسیون هشت میلیارد را می‌تواند پرداخت کند؟ گفت: بله، از اهداف فدراسیون در سال جاری این است که ساختمان را بسازد و بدهی‌ها را تسویه و مرکز سنجش تاسیس کند.

وعده فدراسیون دوچرخه‌سواری برای پرداخت بدهی ۸ میلیاردی ساختمان نیمه کاره ساختمان نیمه کاره فدراسیون 

رییس فدراسیون در مورد اینکه ظلم به این رشته نیست که هشت میلیارد تومان باید برای جریمه پرداخت شود؟ تصریح کرد: این را باید از آقای قمری (رییس سابق فدراسیون) پرسید.

امیدواری به لبیب در المپیک پاریس

او در پاسخ به این پرسش که برای نتیجه گرفتن علی لبیب در المپیک پاریس چه برنامه‌ریزی داشته‌اند؟ گفت: تا الان برنامه حرفه‌ای را برای آقای لبیب دنبال کردیم و تعداد روزهایی که در مسابقه بوده، خوب بوده است. لبیب قبل از المپیک به کمپ اسپانیا می‌رود یا در مسابقات ترکیه شرکت خواهد کرد. با توجه به شرایط سنی و پروسه‌ای که پشت سر گذاشته شده، فکر می‌کنم اتفاق خوبی در المپیک رخ دهد.

وعده فدراسیون دوچرخه‌سواری برای پرداخت بدهی ۸ میلیاردی ساختمان نیمه کاره رکابزن ایران در المپیک پاریس

علت اعزام رکابزن ۴۰ ساله به قهرمانی آسیا

او در پاسخ  به این پرسش که چرا هنوز فدراسیون برخی رکابزنانی که سن بالایی دارند را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‌کند که نتیجه هم نمی‌گیرند و بهتر نبود از رکابزنان جوان‌ و آینده‌دار استفاده می‌کرد؟ تصریح کرد: اکثر نفرات تیم جوان هستند اما نمی‌توان کسی که رنکینگ بالایی دارد را کنار بگذاریم. این نقد درست است  اما برخی اوقات باید به کسانی که در چارچوبی که تعیین کردیم قرار گرفته اند، میدان داد. رکابزنان جوان هم می‌توانند از تجربیات او استفاده کنند و با این نگرش این کار را انجام دادیم. واقعا ورزشکار مستعدی هم  نبود که شانس داشته باشد به قهرمانی آسیا برود اما حقش را ضایع کرده باشیم و بجای آن رکابزن سن بالاتر را اعزام کرده باشیم.

انتهای پیام

نظر شما