شناسهٔ خبر: 67231156 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

وعده مجری مناظرات انتخاباتی چند ساعت مانده به آغاز اولین مناظره تلویزیونی

مهدی خسروی که به عنوان مجری مناظره‌های ۱۴۰۳ انتخاب شده است در اظهارات جدید خود پیش از پخش زنده مناظره‌ها بر اصل بی‌طرفی در اجرا تاکید کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی خسروی درباره ویژگی و شاخصه اجرای درست مناظره‌ها، نخست بر اصل «بی‌طرفی» تاکید کرد.

بنابر گزارش ایسنا، وی همچین رعایت عدالت و انصاف در اجرای مناظره‌ها را اصولی دیگر برشمرد که خصوصا در مدیریت زمانی جلوه‌گر می شود.

سازمان صداوسیما برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری پنج مناظره انتخاباتی در امشب ۲۸ و ۳۱ خرداد، همچنین، یکم و چهارم و پنجم تیر تدارک دیده است که به‌طور زنده از شبکه‌های خبر و یک سیما به روی آنتن می‌رود.

مهدی خسروی، مجری و گوینده شبکه خبر که اجرای این مناظره‌ها را در روزهای یادشده برعهده خواهد داشت، دارای سابقه طولانی کار در حوزه خبر است.

مجری این دوره برگزاری مناظره‌های انتخاباتی تلویزیون، متولد ۱۳۵۶ و دانش‌آموخته مقطع کارشناسی‌ارشد رشته حقوق بین‌الملل است. وی فعالیت حرفه‌ای خودش را از سال ۱۳۷۸ به‌عنوان خبرنگار شبکه خبر آغاز کرده و عناوینی چون مدرس گویندگی و اجرای خبر، سردبیر، تهیه‌کننده، مجری و گوینده خبر را در کارنامه دارد.

مهدی خسروی که بیشتر به عنوان گوینده خبر شناخته می‌شود، اجرای برنامه‌هایی چون «دیدار» و «تیتر امشب» را عهده‌دار بوده است.

۲۳۲۷۲۱۵

نظر شما