شناسهٔ خبر: 67213064 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

سردار عقیلی خبر داد؛

دستگیری ۱۰ قاچاقچی ارز و طلا در فرودگاه امام(ره)

فرمانده پلیس فرودگاه های فرماندهی یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا، از دستگیری ۱۰ نفر از قاچاقچیان ارز و طلا توسط پلیس فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محسن عقیلی گفت: با تشدید اجرای طرح‌های مقابله‌ای با قاچاق، از طریق خطوط هوایی طی هفته گذشته ۱۰ نفر از قاچاقچیان ارز و طلا به خارج از کشور، در فرودگاه امام خمینی (ره)، شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در مجموع بیش از ۲۵۹ هزار دلار و یک هزار و ۶۷۴ گرم طلا ساخته شده به ارزش ۲۱۶ میلیارد و ۸۰۷ میلیون ریال از این قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: قاچاق ارز از پیچیده‌ترین و پر مسئله ترین رفتار مجرمانه در کشور است که این فرماندهی برای جلوگیری از آن به استناد منویات رهبری و دستورات سلسله مراتب فرماندهی با تمام توان پای کار ایستاده، تا بتواند امنیت اقتصادی را در خطوط هوایی تأمین کند.

سردار عقیلی در پایان با بیان اینکه پرونده در خصوص متهمان تشکیل و به همراه مستندات تحویل تعزیرات حکومتی شده است، تصریح کرد: پلیس فرودگاه با استقرار در تمامی مبادی ورودی و خروجی فرودگاه‌های سراسر کشور و پایش لحظه به لحظه فعالیت‌های مسافران و مترددین با استفاده از تجهیزات نوین کمک بازرسی به جد با قاچاقچیان و سودجویان برخورد قانونی خواهد کرد.

نظر شما