شناسهٔ خبر: 67134513 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: مفدا | لینک خبر

دکتر مرادی مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت:

ارائه درخواست استخدام 88 هزار نیروی جدید حوزه سلامت از سوی وزارت بهداشت به سازمان اداری استخدامی

دکتر مرادی با بیان اینکه در طول سه سال گذشته، 36 هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت بازنشسته شده اند، گفت: در سه سال گذشته مجوز جایگزین کردن نیروهای بازنشسته به وزارت بهداشت داده نشده که مکاتبات لازم به همراه ارائه جزییات و نقطه محل نیروهای بازنشسته با سازمان اداری و استخدامی کشور، انجام شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش مفدا کردستان، وی با اشاره به اینکه در جلسه مفصلی باحضور مسئولان سازمان اداری و استخدامی مقرر شد مجوز استخدام نیروهای جایگزین به وزارت بهداشت داده شود، خاطرنشان کرد: تامین نیروهای مورد نیاز پروژه های جدید حوزه سلامت شامل مراکز بیمارستانی، بهداشتی و اورژانس که از ابتدا تا پایان سال افتتاح می شود نیز مورد بحث و بررسی است.

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: برای پروژه های جدید حوزه سلامت که امسال افتتاح می شود، به 52 هزار و 400 نیروی انسانی در رسته های مختلف نیاز داریم که درخواست آن را به سازمان اداری و استخدامی ارائه کرده ایم و در حال کارشناسی این سازمان است.

دکتر مرادی تصریح کرد: نظر سازمان اداری و استخدامی، استخدام 25 هزار نیروی انسانی است اما نیاز ما در سال جاری و همچنین جایگزینی نیروهای بازنشسته به ترتیب 52 هزار و 400 نفر و همچنین 36 هزار نفر است و تلاش ما، تامین نیروی انسانی مورد نیاز با دریافت مجوز از سازمان های مرتبط است./ وبدا

نظر شما