شناسهٔ خبر: 66849078 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

برای پست نایب‌رئیسی مجلس برنامه دارم

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: برای پست نایب‌رئیسی مجلس برنامه دارم تا بتوانم در مجلس تحول ایجاد کنم.

صاحب‌خبر -

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره نامزدی خود برای پست نایب‌رئیسی مجلس گفت: بنده خود را [برای نایب‌‎رئیسی مجلس] عرضه کردم و با هر کسی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی که هست صحبت می‌کنیم مطلع است البته خداوند لطف کرده دارای آن توانمندی‌ها هستم.

وی اظهار کرد: از بین ۲۹۰ نماینده شاید با ۲۷۰ الی ۲۸۰ نفر از نمایندگان صحبت شده و استقبال شده البته نقطه‌ضعفی نبود که بیان شود و از این بابت من شرمنده همکارانم هستم.

نماینده منتخب مجلس دوازدهم بیان کرد: برای پست نایب‌رئیسی مجلس برنامه دارم تا بتوانم در مجلس تحول ایجاد شود و در پایان چهار سال در پیشگاه مردم روسفید باشیم.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: تحول در قانون‌گذاری و اولویت دادن به مباحث اقتصادی مردم باید در اولویت اول ما باشد و این را با اصلاح آیین‌نامه در ابتدای مجلس دنبال خواهم کرد و بحث اثرگذاری برای بازندارگی از جرم، تخلف و بزه در بحث نظارت موثر را پیگیری خواهم کرد.
وی اظهار کرد: فرقی نمی‌کند که من نایب‌رئیس کدام رئیس مجلس باشم، چون من نایب‌رئیس مجلس می‌شوم و دسته‌بندی وجود ندارد.

نظر شما