شناسهٔ خبر: 66827634 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

مشارکت حداکثری مردم در تشییع پیکر شهدای خدمت

امام جمعه کرمانشاه مشارکت حداکثری مردم در تشییع پیکر شهدای خدمت در سراسر ایران را باعث کوری چشم دشمنان دانست.

صاحب‌خبر -

حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب‌الله غفوری امام جمعه کرمانشاه از درک بالای مردم که تکلیف خود را شناختند و در تشییع پیکر رئیس‌جمهور شهید و همراهان ایشان مشارکت حداکثری داشتند قدردانی کرد و گفت : به میدان آمدن همه اقشار مردم و سیاهپوش شدن کل کشور، چشم دشمنان را کور کرد و استکبار را شکست داد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به عزاداری برای شهید رئیسی در دیگر کشور‌ها هم اشاره و اظهار کرد: اینکه چندین کشور دنیا نیز در عزای رئیس‌جمهور کشوری دیگر عزای عمومی اعلام کنند، کم‌سابقه بود.

وی از ویژگی‌های شهید جمهور یاد کرد و ساده‌زیستی، با عزت زندگی کردن، قناعت، مطیع رهبری بودن و … را از ویژگی‌های شهید رئیسی برشمرد.

غفوری با اشاره به اینکه بزودی باید رئیس‌جمهور جدید کشور را انتخاب کنیم، گفت: نباید فراموش کنیم با شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان و خصوصا شهید امیرعبدالهیان، جایگاه ریاست جمهوری و دستگاه دیپلماسی کشور ارتقا یافته و کسانی باید در این جایگاه قرار گیرند که مخلص، انقلابی، دلسوز، یاور محرومان و فسادستیز باشند.

 وی گفت: کسانی که غرب قبله آمال آنها است و سال‌ها رضایت مردم را برای رضایت غرب معطل کردند، برای همیشه جایگاهی در مسئولیت‌های حساس کشور نخواهند داشت .

نظر شما