شناسهٔ خبر: 66818676 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با استقلال خوزستان

پرسپولیس با ترکیبی کامل‌تر از قبل به مصاف استقلال خوزستان می‌رود.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر برابر استقلال خوزستان قرار‌ می‌گیرد. سروش رفیعی پس از یک بازی غیبت، از ابتدا به میدان می‌رود.

پرسپولیسی‌ها برای باقی‌ماندن در کورس قهرمانی نیاز زیادی به سه‌امتیاز این دیدار دارند و خود را ملزم به پیروزی برابر شاگردان پورموسوی می‌دانند. پرسپولیس در بازی هفته از سد هوادار عبور کرد، سروش رفیعی را به محرومیت  در اختیار نداشت ولی حالا او مشکلی برای بازی ندارد. با این حال به نظر می‌رسد اوسمار به ترکیب برنده خود دست نزند.

علیرضا بیرانوند به دنبال ثبت یک کلین شیت دیگر در دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

زوج گیورگی گولسیانی و محمدحسین کنعانی‌زادگان مقابل بیرو یک سد محکم را تشکیل خواهند داد. عبدالکریم حسن که به دلیل تولد فرزندش از باشگاه مرخصی گرفته بود ممکن است جای خود را به علی نعمتی بدهد ولی ظاهراً اوسمار به استفاده از او ابراز دارد و احتمالا وی در سمت چپ خط‌دفاعی بازی می‌کند. دانیال اسماعیلی‌فر هم در سمت راست بازی خواهد کرد.

کمی جلوتر باید شاهد زوج مسعود ریگی و سینا اسدبیگی شوت‌زن در مرکز زمین باشیم که قرار است هم جنگ‌های میانه میدان را ببرند و هم بازی‌سازی را با فرار از پرس حریف آغاز کنند، ضمن اینکه در کنار این دو هافبک دفاعی در مرکز زمین، مهدی ترابی به‌همراه امید عالیشاه وینگرها و پیستون‌های پرسپولیس خواهند بود که وظیفه سخت فراهم کردن فرصت‌های گلزنی برای مهاجمان تیمشان را خواهند داشت.

عیسی آل‌کثیر انتخاب اول و آخر برای پست حساس و سرنوشت‌ساز مهاجم البته در کنار اوستون اورونوف است.

 

ترکیب احتمالی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان:

علیرضا بیرانوند، گیورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سینا اسدبیگی، اوستون اورنوف، مهدی ترابی، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر

 

انتهای پیام/

نظر شما